Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hiba velem? De most komolyan.

Figyelt kérdés
5 fiúm volt eddig, és egyik sem akart nagyon, vagy aki akart azzal sok volt a veszekedés és megcsalt. Miért nem tudok kijönni velük? mi a hiba velem hogy már 2szer is megcsaltak?
2010. nov. 27. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18 és lány
2010. nov. 27. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos olyan típus vagy aki csak szexre kell nekik.
2010. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy csak simán nem hozzád illet a természetük, életvitelük, felfogásuk, van ilyen, meg a fiuk később is érnek pl ha úgy vesszük, szóval fene tudja, de ne aggódj majd lesz akivel nem így lesz :)
2010. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat fogalmam sincs. Ugyanaz a helyzet. En is 18 eves vagy es kb nekem is annyi baratom volt de sokaig egyik se tartott es mindig en voltam az aki jobban szeretett. Vagy velunk van a baj, vagy mindig rossz halat fogunk ki.
2010. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lefogadom h mindegyik azt hajtogatt ah nem csak arra kellesz télleg nem... nem a szart nem .. én is pasi vok tudom énis ezt csinálom próbáltam is magamnak régen bemagyarázni h én nem oan vagyok.. szal nincs oan pasi akinek nem a sex kell .. csak oan van akinek nem csak az kell de elsősorban ugyis az
2010. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zozi84 válasza:
Én azt mondom, hogy kell a szex, de csak szerelemmel. Nekem most inkább szerelem kéne :) 26/F
2010. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Többen félreértették a hölgyet. Nem azt írta, hogy csak szexre használták őt a pasijai.

És ez itt a probléma... Nem írtál szinte semmit, így viszont fogalmunk sem lehet, hogy mi lehet az ok. Persze, hogy csak találgatunk... Még azt sem írtad le, hogy hány éves férfiakkal hozott össze a (bal)sors, mennyi ideig tartottak a kapcsolatok, miért értek véget stb.

Több információ, több segítség!


23/F

2010. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
lehet nem hagyod békén őket, úgy értem egy pasinak szabadság kell és lehet te nem adod mg neki
2010. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Korai mg elkeseredned... van meg ido boven... nekem tenyleg sok pasim volt, s rengetegen csaltak meg, de a mostani kapcsolatom mar 4eve tart, s ugy erzem megtalaltam az igazit... ugyhogy ne aggodj, nincs semmi baj veled, csak meg egyszeruen nem talaltad meg az igazit, de az is elon hamar... amugy en 23vagyok....
2010. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!