Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért félek összejönni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért félek összejönni vele, mert én még nem állok készen a szexre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy fiú (16 éves) és alakul köztünk valami. de már régóta flörtölgetünk, "játszadozunk" egymással, úgyhogy nem akkor kezdődnének az ilyen dolgok amikor járni kezdenénk. Régóta ismerjük egymást ezért sok dolgot tudunk a másikról. Ő nagyon jó ember. Ha összejönnénk csak annyiban lenne más a helyzet,hogy csókolóznánk (ami jó lenne), de biztos vagyok benne,hogy ő le akarna velem feküdni egy idő után. Én még úgy érzem közel sem állok erre készen, félek. Viszont attól is félek,hogyha nem mondom el neki,hogy meg szeretném próbálni vele együtt, akkor egy másik lányt talál. Mit tegyek? L15
2010. nov. 27. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor várni fog addig amíg készen állsz.
2010. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.
2010. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaaj..úgy beszélsz az egészről, mintha elvárás lenne...:) Attól, mert járnátok nem muszáj le is feküdnöd vele. (ez csak a mai tipikkus fiatalok elképzelése) Ha meg nem érti meg, hogy te nem szeretnéd, akkor meg nem érdemes vele hosszabb távon foglalkoznod, ha erőlteti a dolgot. Most le lehet pontozni, de én azt gondolom, hogy a szex az egy olyan dolog, ami majd a férjedre fog tartozni és nem az előtte lévő barátaidra.:) Ebből kifolyólag az is elég, ha sokáig inkább a csók szinten maradtok és, ha tovább akar menni és nem érti meg, hogy te nem szeretnéd az legyen az ő baja és ne te érezd magad miatta rosszul. Próbálj egyértelmű lenni, hogy mit szeretnél tőle és, ha ő is többet szeretne tőled, akkor úgyis össze fogtok jönni.:)

17/L

2010. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!