Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta végleg?

Figyelt kérdés

2 és fél éves kapcsolat volt már 3 és fél hónapja külön vagyunk,sokat veszekedtünk azért váltunk külön. Szoktunk majdnem minden nap beszélni,béha rájön az exemre h elkezd becézgetni meg h hiányzom neki meg ilyenek,néha véletlen össze is futottunk szórakozóhelyeken,akkor is végig figyelt. Voltam egy szülinapon hozzá közel és elhivott magához,kicsit fel is mentem hozzá,leakart velem feküdni de én visszautasitottam. Tegnap meg azt tudtam meg (ö mondta) hogy ez a szülinap elött egy szórakozóhelyen egy lánnyal smárolt...de ezt emlitette régebben is,erre kiderült h hazudott mert kimentek a szórakozóhelyről és volt több is mint csók,de nem feküdtek le,és mondja h ö nem hazudott nekem meg h nem tartozik magyarázattal,mondom igazad van de akkor miért akartál velem lefeküdni vagy azt csak ugy poénból mondtad...? erre azt mondta h igen az csak poén volt... :( becsapva éreztem magam,és azt hittem ott helyben megtudnám folytani,erre bevágta h azóta mással is volt...és engem becézget meg igy meg ugy hiányzok neki hol itt a logika? Nagyon ledöbbentem mikor ezek megtudtam,h az a fiu akit én olyan nagyon jól ismerek nem is az valójában...

Miért csinálta ezt? miért csinálja ezt velem?

Én letiltottam msnről is meg egy közösségi oldalról is,h ne keressen,mert emigy minden nap ha fent látot a neten rámirt...

H tegyem túl magam rajta? Nagyon fáj amiket megtudtam...barátnőim is mondják h felejtsem el ne sirjjak miatta mert nem érdemel meg meg a szokásos szöveg...nagyon nehéz,szórakozni is kijárok,de már beleörülök komolyan mondom foglalmam sincs mit tegyek hisz szeretem és ö csak ilyen könnyen másik csajjal van és még meg se bánja,és mondogadta h én milyen fontos vagyok neki,még néha egy két könnycsepp is legördült az arcán...én hittem neki és becsapott... :(


2010. nov. 27. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig arra azt kell megbecsülni, amid van. Jelen esetben a női önbecsülésed. Nincsen szükséged olyanra, akinek csak arra kellettél. Átvert, megalázott. Keress olyat, aki nem ezt teszi veled.
2010. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ott a pont az első válaszolónál...
2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hiába mondanám azt h felejtsd el,mert tudom h nem egy könnyű feladat!

Én azt tanácsolom h kezdj el új pasit keresi.Kérd meg a barátnőidet h segítsenek! Ott a Facebook, keresgéljetek együtt. Esetleg írd le egy papírra h hogyan nézzen ki az álompasid. Külső,belső tulajdonságokkal. Talán így rá fogsz jönni h a volt barátod nem is olyan tökéletes:)

Azt viszont megtiltom h beszélj vele. Ha eltudod érni akk ne is találkozzatok! Hidd el, ilyenkor,nagyon könnyen befolyásolható vagy! Kb 2 hétig ne találkozz vele,ne nézegesd az adatlapját a közösségi oldalakon,ne vedd fel a telefont és ha tudod akk kerüld messziről! Ha úgy érzed h már bírod nélküle akk esetleg újra beszélhettek stb.

Amit ajánlok még h ha tudsz akk menj el pszichológushoz,hidd el,sokat tud segíteni:)


Egy valamit nagyon ajánlok,ne unatkozz! Mindig foglald le magad!Nagyon ajánlom az olvasást,mert akk nem fogsz tudni rá gondolni(de nehogy valami romantikus regényt olvassál)! Még a film is jó(horror nézés közben eszedbe sem fog jutni :D)!Vagy nézzél South parkot,az is sokat segít(sp.hoff.hu itt regisztrálj,minden részt megnézhetsz magyarul a neten).Még sportolhatsz is,az is jó ilyenkorra:)

2010. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bullshit.2 hónapja tettek lapátra.Ugyanezeket próbáltam ki amit az előző mondott,de egy ideig működött csak.Aztán megint elkezdődött.Sokat szenvedek a csaj miatt most is és nem tudom mit tegyek,hogy elfelejtsem.Talán egy másik szerelem segíthet,de ne ugorj bele az első jöttmentbe.
2010. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!