Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülööööök (? ) segíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülööööök (? ) segíts (en) már valakii?

Figyelt kérdés

Világosítson már fel valaki,hogy én vagyok a naív,vagy akkor most mi is van...

Egyik kérdésem itt,arról szólt,hogy a barátom,akivel lassan 2éve együtt vagyok,teljesen megváltozott. Nem tudom neki elhinni,hogy szeret szerelemből..

Nagyvonalakban annyi,hogy tényleg tepert értem mindig,mindenben segített,sok ajándék,állandóan hívogatott,szép smseket írt,minden nap találkoztunk szinte.

Ugye megvolt a nyári hülyeségem,azóta folyton vitázunk mindenen. Lassan 5hónapja. Régebben én voltam az aki szakítgatott vele,most meg ő. De akárhogy is volt,mindig ő könyörögte vissza magát.Most meg nekem kell...szép smseket már nem is kapok,találkozni azt minden nap szeretne,meg itt is akar aludni,ajándékot is vesz,de valami nem jó.

Akárhányszor "szakítunk" mindig elkezdi írni vagy mondani,hogy nekem jobb lesz nélküle,mert ő tönkre tesz,meg hogy ennek nincs értelme,mert hónapok óta veszekszünk. De sose volt felhőtlen a kapcsolatunk. Az igaz,hogy sokkal kevesebb vita volt,de akkor is.

Mivel nem otthon lakik,de ez az utolsó éve a suliban ugye felmerül miből fog élni,na aakkor fenyegetett azzal,hogy elmegy. Amiről tudom,hogy lehetetlen,mert nem tud hova,meg nem is akar. Elvileg közös jövőt tervez,meg összeköltözést...

A héten is volt egy ilyen szakításunk,akkor megint írta h megy..erre írtam,hogy én is megyek. Ezért teljesen kiakadt rám,feljött hozzám...le akart erről beszélni,meg mondta,hogy folytassuk,velem akar lenni,nem enged el...megvette a kedvenc parfümöm is..

Éppen ezért olyan érzésem van,hogy ő meg akar vásárolnii,vagy nem is tudom..akárhányszor mondom neki,hgy nem érzem a figyelmét rögtön azzal jön,hogy de ő amikor megveszi a kedvenc üdítőmet vagy csokimat akkor is rám gondol és ez azért van,mert szeret.

Azt állítja,hogy ugyanúgy szeret,mint eddig és semmilyen terve se változott. Ha rákérdezek szeret-e néha kiakad,hogy miért nem hiszem el,vagy csak annyit mond,hogy "imádlak" és olyankor puszit ad,vagy csókot akar...


Szerintetek? mit gondoltok erről? amúgy egy normális szakításunk se volt még. 1napnál sose tartott tovább.

Szerintetek szeret? Szerelemből? Javasolnátok valamit,hogy jobb legyen? mert mindenen felkapjuk a vizet és túlreagálunk dolgokat.


A másik kérdésemnek az a címe talán,hogy sírva fakadok minden nap,mégse jó.nézzétek meg..ott több minden van,.



Megőrülök,tegnap veszekedtünk,de ma még csak msnre se jött fel,se facebook meg semmi...hívni nem tud de leglább valami életjelet adhatna magáról. Elvileg jön fel délután a szokott időben,de félek,hogy átvert.

Szavatartó ember,főleg ha rólam van szó...de félek,hogy csak nyugtatásképpen írta h oké legyünk együtt és fel se jön...


2010. nov. 27. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az a véleményem, hogy az ilyen se vele, se nélküle kapcsolatoknál, a nélkülét kell választani!
2010. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem és a párommal is ez van. 9hónapja vagyunk együtt, de csak nem rég jöttünk rá hogy mi a baj. Te is írtad hogy túlreagáltok mindent, nem kéne. :) Egyszerűen csak nézd el neki, biztos nem követ el olyan nagy hibákat. Ja, és az egotok ne tartson vissza a bocsánatkéréstől. Mert nálunk is úgy volt hogy kisvita... visszavágás... megintésmegint... nagyvita... szakítás... békülés. másnap elölről. :) Szerintem biztosan szeret ha így kitart melletted, a szép sms-ek meg nálunk is elfogytak, de attól még imádjuk egymást. :)
2010. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Aztaa mintha ezt én irtam volna le magamról és a barátomról:):DD


Te is érezni akarod,hogy szeret meg ő is,hogy te szereted

Sztem bolondság,hogy meg akar vásárolni mert ajándékot visz neked:D:) Ő így mutatja ki a szeretetét ezt beszéljétek meg,hogy nem kell állandoan szakitani csak akkor ha már full komoly h vége addig ne..Ja mi azt szoktuk csinálni,hogyha elkezdünk veszekedni elvononulunk egy,ástól és amikor lehiggattunk akkor oda megyünk ahol a másik van:DD ez kb.10 perc és nincs veszekedés:)

2010. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen nyári hülyeség?

am te régebben szeretted szerelemből mikor mindig szakítgattál vele? gondolom igen.. akkor ő mért ne szeretne most? néha kell az h kicsit te teperj érte... nem kell mindig elvárni h ő legyen a topon..lehet h azt várná h te fuss után,ki tudja lehet h ő nem érzi h te szereted...

2010. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a barátodnak adok igazat.Nem lecseszésként mondom,de örülj neki,hogy azok után,hogy megcsaltad még visszafogadott.És akkor szerinted nem szeret?Írtad,hogy mindig a kedvedben jár,rád gondol,naponta akar találkozni,veled tervezi a jövőjét...szerinted hány ilyen fiú van?Nem tudom,hogy hogyan tudná jobban kimutatni,hogy szeret.Sőt azt sem értem,ha egyszer ilyen kapcsolatod volt/van akkor minek kell félrelépegetni...(de ez nem az én dolgom)Van egy olyan érzésem,hogy te is kicsit beleképzeled a kapcsolatotokba ez a "nem törődik MÁR annnyit velem,mint régen" dolgot a balhúzásod miatt,van egy kis üldözési mánia feelingje a részedről is.A barátodnak pedig időt kell adni,lehet,hogy idegesítő,hogy újra és újra felhozza,de elsősorban te tehetsz róla.Ilyen az ember,idő kell neki(jó sok) amíg megemészti a sérelmeit és te pedig tartozol annyival neki,hogy eltűröd és kivárod ezt ha ő visszafogadott téged.

A jövőre nézve pedig egy jó tanács: üljetek le és beszéljétek át a dolgokat nyugodtan,mondjatok el mindent,ami bánt titeket és a kételyeiteket is.Ha pedig szeretitek egymást akkor felesleges minden hülyeségen összeveszni vagy azon stresszelni magatokat-hogy vajon szeret-e a másik,mert ez odáig fog fajulni,hogy ez a sok felesleges veszekedés,kételkedés végleg megmérgezi a kapcsolatot ami egyébként lehet,hogy teljesen jól működne.

Hidd el,nem okoskodásból írtam ezeket,mind tapasztalat saját részről is.

21/L

2010. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként még annyi,hogy igaza volt az egyik válaszolónak.Lehetséges,hogy Ő nem érzi,hogy Te szereted eléggé és ha tegyük fel,jól is látod a dolgot,hogy nem fordít már rád annyi figyelmet mint régebben,az lehet,hogy félelemből van és bizalmatlanságból.Lehet,hogy nem biztos benne,hogy a nyári dolog után Te még ugyanannyira szereted és nem mer nyitni ő sem.Ez érthető.Ezt is tapasztalatból írtam,mert velem is előfordult már hasonló(bár így visszatekintve,lehet,hogy nem is volt rá annyira okom,szóval te is mérlegelj,mert kicsit úgy tűnik,hogy nincs itt semmi gond azzal,hogy mennyire figyelmes veled,vagy mennyire szeret téged,"csak" azzal,hogy megrendült a bizalma és még mindig fáj neki a dolog,ami érthető,ha szeret téged.Csak te tudsz javítani ezen,mutasd ki,hogy szereted és akkor rendben lesz minden.

21/L

2010. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!