Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbára tettem, megszívtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbára tettem, megszívtam, de lehet mégsem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kigondoltam, hogy leteszteltem a páromat.Egy csinos Nő nevében írogatok egy társkereső oldalon neki, és úgy tűnik feladná a kapcsolatunkat egy Új (szebb) Nőért! Nem rég óta vagyunk együtt,ugyanezen a társkeresőn jöttünk össze, csak Ő még ott hagyta a kiírást, hogy komoly kapcsolatot keres! :( Pedig mindig bíztat, hogy bízzak meg benne, mert én vagyok neki az Igazi. De akkor most kivel játszik? Szerintetek mit tegyek? Már olyan rossz a szemébe nézni, majdnem sírok, de nem akarom bevallani,hogy próbára tettem. Viszont tegnap mikor találkoztunk, úgy örült, majd kiugrott a bőréből, és a beígért fél órás találkozó is sokkal hosszabbra nyúlt. Ez is olyan furcsa volt. Most nekem örült, vagy annak, hogy egy nagyon csinos Nő felfedezte?! Meddig húzzam ezt a játékot, mert már azt mondom, kár volt elkezdeni, de azért szeretnék tisztán látni!
2010. nov. 27. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el a másik nő nevében egy személyes találkozóra. Egyébént szerintem ez férfitől már önmagában visszataszító dolog.
2010. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, már erre is gondoltam, de ha elmegy, akkor ki legyen ott? Én?? És legyen nálam szívlapát is? Vagy csak hagyjam elmenni a csajhoz, és várjon a jószerencsére? Valami csattanó azért kéne oda!
2010. nov. 27. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem irogass még neki, hagyd hoyg eldurvuljanak a dolgok... nemlesz könnyű, de csak így tudhatod biztosra h pattintana érte, majd ha már nagyon nyíltan beszéltek egymással akkor kérj tőle találkát és kezd el tervezgetni hogy mit fogtok csinálni (már a nő nevében) ha belemegy és elmegy a találkára várd ott és mond meg neki hogy ennyi...
2010. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis miket ír a "nőnek"?
2010. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt bevallotta, hogy van barátnője(én), dehogy nagyon nagy a kísértés, és átgondolja, átértékeli a kapcsolatunkat, mert nagyon tetszik neki a Nő.
2010. nov. 27. 12:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg hogy még nem szerelmes.. De akkor nekem miért mást mond? :S
2010. nov. 27. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem régóta vagytok együtt, akkor még persze,hogy nem mélyek az érzések, ha ráír egy csinosabb nő, az kell neki.

Szerintem valahogy csinálj bűntudatod,elgyél vele kedvesebb, süss neki sütit meg ilyenek,Így bűntudata lessz, hogy egy ilyen jó nője van,és még ő másoknak írogat.

Amúgy mióta vagytok együtt?

2010. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Jó, már erre is gondoltam, de ha elmegy, akkor ki legyen ott? Én?? És legyen nálam szívlapát is? Vagy csak hagyjam elmenni a csajhoz, és várjon a jószerencsére? Valami csattanó azért kéne oda!"


Miért ne lehetnél ott te? Persze, nem lapáttal. :) Nem érdemes az ő szintjére lesüllyedne. Sőt.

2010. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03


Ez a jó ötlet! Mgenézném a pofáját! :DDD

2010. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!