Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel majdnem egy éve jártunk. Kb. 1 hete szakított velem telefonon, ami nagyon nem esett jól. Aztán másnap azt mondta, hogy nem bírja nélkülem, és próbáljuk meg újra, és mivel szeretem, belementem. És most meg 1 hét után (azóta nem találkoztunk, mert nem egy városban élünk és még ott a suli is) sms-ben szakított velem. Nem értem, hogy miért nem a szemembe mondta? De még mindig szeretem, és ezzel átgázolt rajtam, mivel nem éreztem, hogy megint szakítani fog, pláne nem így. Ő 18 éves, én pedig 21...
2010. nov. 27. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor olvastam a kérdést, 12-nek saccoltam a b.nődet...

Miért csinálja? Határozatlan, infantilis, fogyatékos, aljas... válogass, valamelyik biztos illik rá.

Ami viszont tuti, hogy nem szeret.

2010. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne fuss utána. valoszinü,h csak azert könyörögte vissza magát,mert erezte,h mar belenyugodtal,es előjött a ,,birtoklási vágya,,. sztem hadd a fenébe..találsz jobbat!!

15L

2010. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Teljesen igazatok van. Átgondolva az egész helyzetet nyilvánvalóvá vált, hogy nem szeret, és még csak nem is tisztel...
2010. nov. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!