Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztessük egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessük egy lány hogy ő fontos a számunkra?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves kezdő srác vagyok ilyen téren és egy 16 éves lányról lenne szó.
2010. nov. 27. 09:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi értelmes, hasznos válaszokat! :)


Még írhattok! :)

2010. nov. 27. 10:53
 12/19 anonim ***** válasza:
Odafigyelés... Lássuk csak. Ha valami gondja van halgazsd meg. Nem hátrány ha valamivel mutatod, h érdekel amit mond, odafigyelsz. Pl: Elmondja mi a kedvenc csokija és te megleped vele. Ebből látja h nem megy el a füled melett amit mond.
2010. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ilyennel sose volt gond mindig hallgatjuk egymást meg figyeljük a másikat
2010. nov. 27. 19:11
 14/19 anonim ***** válasza:

az én barátom odafigyel más csajokra és kedves velük!!!

akkor akar valamit tőlük??

ha ezek szerint így kell éreztetni, hogy akar valamit egy srác...

2010. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha fontos, akkor azt érzi, nem kell ilyen sablon hülyeségeket alkalmazni.
2010. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Pedobearrr ***** válasza:
öhm. hülye kérdés.. de próbáltad már elmondani neki?
2010. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

egy szál virág tényleg meglepi még a kevésbé érzelmes lányokat is, és aznapra felhőtlen boldogság nevetés és sugárzó öröm ül ki rá. olyan jó látni, de nem veszek neki gyakran, megszokná... :)

vagy pl megbeszéltek egy talit valahol, de tudod hogy messzebbről jön, akkor kimész elé. sztem ennek is örül, és érzi hogy figyelsz rá, és nem került semmibe, csak egy kis figyelmesség. pont azt érezteti hogy fontos neked, sztem

2010. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 zsani17. válasza:
hát szerintem ugy hogy pl ne légy rosszul ha meg őlel ne beszélj vele csunyán őleld magadhoz egy kicsit kérdezd meg tőle hogy van e esetleg ojan problémája amiben te tucc segiteni kb enyi
2010. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
hmm ezt mindet szoktam csinálni
2010. nov. 30. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!