Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztessük egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessük egy lány hogy ő fontos a számunkra?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves kezdő srác vagyok ilyen téren és egy 16 éves lányról lenne szó.
2010. nov. 27. 09:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*lánnyal
2010. nov. 27. 09:56
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Egy virággal- ez attól függ milyen szinten van a kapcsolat.

Egy pár kedves szóval, vagy viszed helyette a táskát.

2010. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ja és a kérdéses lány nem ilyen romantikus gondolkodású
2010. nov. 27. 09:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem romantikus jellem, akkor pont, hogy romantikusan kell megközelíteni, mert akkor fog felfigyelni rád. Egy szál virágtól minden lánynak megdobban a szíve, hacsak 2 másodpercre is.

Ha meg más felfogású, akkor csapkodd meg a fenekét, fogdosd meg a combját, mondd neki, hogy nagyon szexi ma, stb. Ezt bárkinek lehet mondani, mert ennek is örülni fog.

2010. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

hát tudja hogy én szerelmes vagyok belé és tetszik nekem

az ő érzéseit nem tudom biztosra

amúgy a szoktunk összejárni beszélgetni, hülyülni

mert 1,5-2 éve barátok vagyunk, és mindig, mindent megbeszélünk, elmondunk egymásnak

2010. nov. 27. 10:10
 6/19 anonim ***** válasza:
odafigyeléssel, kedvességgel
2010. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha az előzőre hallgatsz, garantált a kudarc. Bár a legfontosabb a külső, a lányok a bunkókra buknak.
2010. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Már nem azért de én lány vagyok és utálom a bunkókat. Azt szeretem ha a párom odafigyel rám, meghallgat, törődik velem, kedves. A bunkó pasikat NEM szeretik a normális nők. Biztos rengeteg hülye pi.csával találkoztál.


az a bizonyos utolsó

2010. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
na jó de ez az oda figyelés hogy nyílvánuljon meg úgy hogy ő azt észre is vegye
2010. nov. 27. 10:51
 10/19 A kérdező kommentje:
*odafigyelés
2010. nov. 27. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!