Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan működik jól egy távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik jól egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindjárt egy évesek leszünk barátnőmmel, három hónapja vagyunk távkapcsolatban (180 km-re jár főiskolára). Általában két hetente találkozunk, amikor hazajön, ilyenkor rendszerint egyszer együtt is alszunk. Úgy érzem egyelőre jól csináljuk, nem vagyunk féltékenyek, "hosszú pórázon" tartjuk egymást (flörtölések, bulizgatások, mással táncolások vannak, de ez egyikünket sem zavarja), maximálisan megbízunk egymásban, nagyon keveset veszekszünk és ami a legfontosabb, nagyon szeretjük egymást.

De mégis szeretném tudni, hogy mások hogyan csinálják, hogyan működik hosszú távon jól?


2010. nov. 26. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos.Van egy ideillő hasonlatom.Attól,hogy néha felszedek és megdugok csajokat,még a barátnőmet szeretem.

Sehogysem működik egyébként.

2010. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kis naiv... úgyis megcsal :D
2010. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem csal meg.

Amúgy én 24 éves vagyok, kedvesem 19.

Csak annyit még hozzáteszek, hogy minden nap beszélünk, szinte mindig többet, mint fél óra (ingyenesen hívjuk egymást - nem hátrány:P)

Amúgy jó lenne, ha a hülyeséget hanyagolnátok!

2010. nov. 27. 00:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem lehet most indul egy távkapcs, és nagyon félek a dologtól, mert tudom, azon fogok agyalni, hogy kivel hempereg épp ha nem vagyok vele.

Persze el lehet nyomni a féltékenységet, de ha az ember szerelmes akkor úgyis féltékeny lesz, ha meg nem akkor meg had hemperegjen, majd én is hempergek másokkal. :D

Élvezzük az élvezeteket. :D

(25F)

2010. nov. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb tönkremegy. Tapasztalat.
2010. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt egy élő példa: én

Távkapcsolatban létezik nagy szerelem, kötődés, féltékenység, de valahogy a táv megöl mindent előbb utóbb.

2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én is tapasztaltam sajnos. Még ha legalább minden héten a hétvégéket együtt töltenétek, és 1 éven belül megszűnne ez az állapot, azt mondanám hogy hajrá. Mivel a fősuli nem 1 évig tart hanem minimum 3 és ti csak kéthetente taliztok, így előbb-utóbb belefáradtok ebbe. Az állandó hiányérzetbe belefásul az ember, frusztrálttá válik ,így mikor taliztok is veszekedni fogtok. De kívánom hogy ne így legyen!
2010. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
messze voltunk egymástól úgy ismerkedtünk meg, mégis vállaltuk a távkapcsolatot. Köztünk 1000 km a távolság, talizni igen ritkán tudunk. Maximálisan megbízunk egymásban, de nálunk ilyen kikacsintgatások nincsenek.
2010. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyan úgy 180 km volt köztem és a barátom között,elején semmi gond nem volt,mindig alig vártam a talikat,örültem hogy legalább ennyit találkozhatunk,aztán jöttek az örömök bánatok,amiket nem oszthattam meg vele,nem ölelhettem meg mikor bánatos voltam,kimaradt olyanokból amit együtt kelet volna átélnünk,mi is 2 hetente 3 találkoztunk,de akkor több napot!részemről ez valamit megölt bennem,már nem vártam a 2 hét végét,mert megszoktam hogy nincs amikor kellene..így 1 hete szakítottam vele,több mint 1,5 évet voltunk együtt,remélem nektek sikerül többet!!Én 20/L ő 21/F!!!!
2010. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!