Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel van a baj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel van a baj, vagy velem, vagy kivel?

Figyelt kérdés

2 éve járunk a barátnőmmel, de ez a kapcsi korán sem felhőtlen. Mindig veszekszünk, és mire kibékülnék vele, "megszeretném", újra veszekszünk! Tepernem kell hogy kibéküljön velem egy dologért, aztán jön a következő, és így tovább. Gyakorlatilag mire "megszeretem", rögtön le is rombolja a szeretetemet. Stresszel mindig olyan dolgokon, amiken más soha nem stresszelne. Állandóan leszid, hogy milyen béna vagyok, milyen feledékeny vagyok...stb stb. Ha valamit teszek, az nem jó. Folyamatosan rosszul emlékszik dolgokra, és amikor állítom hogy nem jól tudja, akkor elkezd velem üvöltözni. Persze utólag mindig kiderül, hogy én tudom jobban, ekkor bocsánatot sem kér, semmi, sőt még nekem kellene bocsánatot kérnem. Teljesen rossz minden.

Ma... tanultam egész nap csak este tudtunk találkozni, erre mire odamegyek, megszid hogy miért nem keltem korábban, tanultam előbb, többet, és akkor többet lehetnénk együtt. Ez 1 órás veszekedés, aztán jön a féltékenykedés, miegymás.

Amikor meg látom hogy a semmin idegeskedik, megpróbálok bedobni egy poént, és még idegesebb lesz.


2010. nov. 26. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot, ha nincs miért. Azért csinálja ezt, mert tudja, hogy veled megteheti.
2010. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Addig tartsd meg,amíg nem szedsz föl egy normális csajt,utána páros lábbal rúgd ki.

Volt egy az egyben ugyanilyen hisztérika csajom 3 évig.Soha nem változik meg az biztos.Uh arra ne várj.

2010. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2010. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettőtökkel baj van.

Egyrészt a barátnőddel, mert ő valósznűleg azért ilyen, mert önmagával van baja, nincs önbizalma (mert különben nem féltékenykedne), nincs jóban önmagával (mert akkor nem okozna problémát az, hogy jól éreze magát akkor is, ha nem tudsz vele lenni). Az ember azokat a tulajdonságokat utálja másokban, amiket magában is utál.

A másik része, ami miatt veled is baj van, az az, hogy a barátnőd nem tisztel, nem tud felnézni rád (emiatt szid téged, h béna vagy). Valószínűleg ebben benne van az is, hogy te nem vagy eléggé biztos önmagaban, és így nem sugárzod azt a nyugalmat, amire egy nőnek szüksége lenne. Persze ez nem azt jelenti, hogy kihaénnemként kéne viselkedned, hanem azt, hogy a barátnőd ne tudjon kihozni a sodrodból azzal, hogy azt mondja, h béna vagy, mert te tudd, hogy nem vagy az és nem kell bizonygatnod az ellenkezőjét, hiszen magyarázkodásra csak az szorul akinek van miért. Így nem alakulna ki veszekedés sem...

Amiért minketen felelősek vagytok az az a feszültség, amit ezekkel az értelmetlen veszekedésekkel teremtettetek.

Ha szeretitek egymást, akkor bezéljétek meg ezeket a problémákat, nem veszekedve. Ne valamelyikőtöknél találkozzatok, hane menjetek el egyet forró csokizni, vagy valami olyan helyre, ahol mások is vannak, tehát alkalmatlan a veszekedésre, és elég barátságos, nyugodt hely ahhoz, hogy beszélgetni tudjatok, őszintén. A forró csoki/tea..stb meg azért jó, mert ha az embernek valami meleg és barátságos van a gyomrában, akkor nem tud veszekedni, jól érzi magát.

2010. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem vihetem 2 naponta forrócsokizni, és teázni, mert arra nekem ugyan nincsen pénzem!

Köszönöm azért.

2010. nov. 27. 01:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne légy papucs!!!Ne kérj bocsánatot olyanért amit nem is követtél el!!szerintem úgy ugrálsz ahogy ő fütyül,ez nem jó!!!!Legyél férfi állja talpadra és mond ki hogy mi van,ez biztos hogy nem fog tetszeni neki és még jobban duzzogni fog,de ha van csepp kis agya akkor leáll ezekkel a hisztikkel ,ha meg nem akkor szerintem keress egy olyat aki megbecsül és szeret,nekem ez már úgy jön le hogy csak egy kolonc vagy a nyakán és idegesíted,1 jó szava nincs hozzád!!amikor 1 órás veszekedésroham lenne próbálld meg lekezelni picit,csak észhez tér!!sok sikert,és még 1x ne légy ilyen mindent lenyelős!!! vele nagyobb baj lehet,mint veled!!!!
2010. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
báttya nekem a barátnő fogalma ez(mint férfi a kisgyereknek):mindíg ő az utolsó mentsvárad,ő az akire számíthatsz ha baj van,ő az aki erőt ad neked,és odabujhatsz mellé.a kicsi dolgok mozgatják a világot,de majd megtanulod.te amit leírsz,az nemigen hasonlít ahhoz amit én írtam.szerintem
2010. nov. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem gyanús..a te hibáidat is felsorolnád?mert látom a barátnődről rengeteg rosszat eltudsz mondani...halljunk most a te természeted felől is.
2010. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!