Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rohadtul nem tudom mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadtul nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy papucs vagyok. 16 éves srác, aki őrülten szerelmes a párjába . Bármit tenne nem bírnék rá haragudni. Szemembe mondta hogy szeret, de már nem érzem azt, hogy úgy szeretne mint eddig. Az okok: eddig ecsetelte smsben hogy : A két éves kapcsolatomban nem voltam ilyen szerelmes/őrülten beléd estem/bolondulok érted/tartson örökké..stb.. Tegnap volt egy hullámvölgy, úgy volt vége lesz, mert hogy ő nem érzi jól magát velem ,mert hogy nem tudunk találkozni (Nem miattam) Találkoztunk, egész szitu annyi volt ölelgettük puszilgattuk egymást.. éreztem szeret.. ő érezte remegek. Meg is írta, hogy soha nem felejti el.. Ma megbeszéltünk egy találkozót, írtam neki egy közösségi oldalon levelet, amit telón is meg tud nézni ha fel lép az oldalra.. díjmentesen. Nem válaszol, most már nincs őrülten beléd vagyok esve szöveg csak egy " :) " vagy egy " szeretlek " szó. Megkérdeztem ma hazakísérésnél hogy jó hogy így alakult és mondta hogy jóó.. de úgy mintha nem is érdekelné csak ne kérdezgessem..


Azon gondolkoztam, elmondom ezt a szemébe, hogy kezdem úgy érezni ő már nem szeret annyira mint régen (1hónapja) .. Írtam neki találkozzunk, szerintem már bukott játszma.. mert 18:00 ig ki jönni utána haza jön az apukája és ő pedig nem tud rólam. Úgy volt hétvégén velem lesz. Ebből se lesz semmi. Már érzem..:S Szerintetek?:S


2010. nov. 26. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát egy idő után természetes hoyg elmúlik ez a nagyon "szeretgetős" viselkedés, ez nem fétlten jelent bajt, de ha ezen kívül is úgy érzed valami baj van akkor beszélj vele.
2010. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Írtam neki ugye hogy, szeretnék szemközt beszélni, szemedbe elmondani hogy mit kezdtem el érezni... azt írta: kérlek mond el.. nem volt szívem kínozni ezért leírtam...


"Lehet a fáradság miatt, lehet hogy én nem látom jól.. de valahol úgy érzem, hogy már nem vagy belém őrülten szerelmes. Mint 1 hét után.. kérlek mond el ha így van..:S Szemedbe akartam , de nem kínozlak hogy valamit csináltam vagy ilyenek. Ezért írtam le. Röviden az hogy a szemembe mondtad hogy szeretsz, elhitette velem hogy így van. Nem is ebben kételkedem. Inkább abban hogy, már nem vagy annyira szerelmes..:( De lehet csak nagyon félek hogy nehogy vége legyen mert hogy új meg izé.. gondolom elmondom.. szeretsz, ezt érzem.. csak félek hogy gyengült.. És azért is mondtam el, mert nem akarlak elveszíteni.. és nyugtass meg hogy nincs semmi baj!! Könyörgöm maradj velem!! Könyörgöm légy belém szerelmes:$$ Akarlak téged.. jobban nem is akarhatnálak.. ezt ember nem foghatja fel mennyire szerelmes vagyok beléd.. egyszerűen nem!.. mindenem vagy.. és ki is mutatom..."

2010. nov. 26. 16:53
 3/11 A kérdező kommentje:
1 hét utánt elírtam.. úgy akartam hogy egy héttel ezelőtt..
2010. nov. 26. 16:53
 4/11 anonim válasza:
Ha kezd elmúlni nála,könyörgéssel nem fogod tudni visszahódítani..:S Sőt,lehet ez a túlontúl rajongásod riasztja el :S Kicsit vegyél vissza ebből sztem,mert így tényleg papucsnak fogsz látszani,azt pedig nem szeretik a csajok,legyen benned büszkeség,tartás,mindjárt jobban fog kapkodni utánad!
2010. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én csak azt akarom, hogy neki jó legyen.. ha nélkülem akkor nélkülem:\
2010. nov. 26. 17:03
 6/11 A kérdező kommentje:
És az a legborzasztóbb..:S múlthét hétvégén megbeszéltük itt alszik, eljön. nem jött.. akkor az volt veled leszek kicsim jövőhéten ne haragudj rám hogy ez meg ez közbe jött.. most meg ha nem írnék neki.. simán eltelne úgy a hétvége hogy nem beszélünk..:\
2010. nov. 26. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
első vagyok.... nene necsináld ezt. ez még egy lánynak is ijesztő. cska szeresd és légy mellette, de ne vidd túlzásba...
2010. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ajj:S annyira érzem hogy valami olyasmi lesz a válasz hogy nem érzi jól magát így nincs értelme együtt lennünk de szeret csak ez így neki nem jó.. inkább elenged .. ezt most pecsétbe merném tenni...
2010. nov. 26. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Te most tulajdonképpen mire számítasz ?


Alapvetően még fiatal vagy ahhoz hogy belásd a helyzet összetettségét.


Örültség azt hinni hogy ha valamit ismételgetsz akkor nem ugyanaz az eredmény fog kijönni mint elsőre. Nem én találtam ki nálam százszor okosabb ember de hiszek neki.

És nemhiszem hogy ez elősször fordult elő a kapcsolatotokban


Valami újat találj ki. Ami megfoghatja ismét. Rajongassz érte ezt megértem. De tehetnéd ezt egy kicsit másként is. Ne a seggét nyald, ne siránkozz, ne várd az smst úgy mintha az életed múlna rajta.

Azt hogy konkrétan mit csinálj abban én nemakarok és nemis tudok válaszolni, neked magadnak kell kitalálni.

2010. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
itthoniról küldtem neki vh-t erre vh-zott arra a számra.. :SSS miért nem ír?:S:S:'(
2010. nov. 26. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!