Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem szeret úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeret úgy a barátnőm ahogy én őt.

Figyelt kérdés
nem tom mit tegyek a barátnőmmel 1 év és 8 hónapja vunk együtt és minden rendben van velünk jól megvunk jól megértjük egymást de nekem hiányzik az h ő jobban szeressen ahogy én őt. elmondta h ő szeret de már nem úgy mint régen azt mondta érez irántam szerelmet de nem az a lángoló és ugye én észrevszem és hiányzik. de jó vele és nem szeretném ha tönkremenne a kapcsolatunk valaha is szeretem naon. azt mondogatja h reméli h úgy fog szeretni mint én őt ő sem akar elhagyni fontos vok neki azt mondta de nekem hiányzik az h úgy érezzen mint én bennem még lángol és naon szeretem. nem tom mit tegyek.
2010. nov. 26. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne rövidíts.
2010. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ezzel nem tudsz mit tenni. ha a szerelem elmúlik, akkor nem jön csak úgy vissza hiphopra.
2010. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kevésbé szeretni, az majd újra lázba hozza! Az embernek mindig az kell, amit nem kaphat meg, és hát ő szóval... megkapja!

Vegyél vissza kicsit.

2010. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. és köszönöm szépen.:)
2010. nov. 26. 16:20
 5/5 Pro Patria ***** válasza:
45%

Nem hiszem, hogy az segítene.

Ez természetes folyamat. Akik együtt vannak 20-30 éve, azok sem szerelmesek már, hanem valami sokkal mélyebb.


A szerelem után jön a kötődés... A szeretet.

2010. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!