Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni :' ( miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni :' ( miért?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem tudok egyszerüen elfelejteni. Barátok voltunk aztán egy idő után szerelmes lettem belé. Amikor megismertük egymást volt pasija... és aztán mindig csak vitatkoztak miattam mert hogy képbe vagyok. Majd a pasija eltiltotta tölem. nem beszéltünk 3 hónapig. Majd felkereset hogy hiányzok... ölelés puszi minden.Aztán a pasija szakitott vele miattam és valahogy nem érdekelte. Nekiáltunk kavarni smaci minden és többször feltettem neki a kérdést hogy összejövünk-e? MIndig nemet mondot mert még nem tudta mi legyen mert barátságból szerelem neki gyors.. Majd elutazot 3 hétre telefonon beszéltünk folyamtosan meg akkor már úgyérezte hogy mégis lehet valami annyit mondot rá itthon megbeszéljük. Majd amikor hazajött megakartam kérdezni hogy akkor mégis mi legyen és erre azt válaszolta hogy összejött valakivel de csak barátként tud rám nézni. És akkor mondtam felejtsen ell. Ez volt egy éve... azóta 5 ször találkoztunk de már muszáályból mert egyszerüen nem tudunk egymás nélkül élni. volt amikor heteket nem aludtunk mert hiányzot a másik muszály volt felkeresni egymást. 3 éve ismerjük egymást és ha öszeveszünk nagyon szenvedünk mindketten. egyszer Fél évig nem beszéltünk majd felkereset és megölelt akkor azt éreztem hogy lehet megint összejön a dolog de ő közölte ne csak barátok maradjunk... aztán most is elküdtem a pont pont-ba. Jól eset az ölelés puszi minden de hogy felejtsem ell?:'( tudom hogy fél év múlva megint egymásra borolunk de megint összeveszünk egy nap utána a pasija miatt meg a féltékenységünk miatt... mit csináljak?:S bocsi a hosszú szövegért meg a helyesírási hibákért de megint kész vagyok mert annyira hiányzik :'( 18/F
2010. nov. 26. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló esetem...


A csajnak szintén volt barátja de sok vita volt köztük meg h otthagyja meg minden egyéb én vártam és küdöttrem érte h bizonyítsak meg egyebek aztán maradt a barátság szakítottak de továbbra is csak barátság maradt mert hogy ő velem nem tud többet elképzelni, nálunk is volt és van a mai napig is ölelés puszi néha szex az csak néha, de van :) De mint fix pasit nem tud elképzelni azt mondta. Nálunk is volt 3-4 hónap mikor nem beszéltünk semmit, aztán újra és azóta is csak barátok vagyunk nagyon nehéz volt lermondanom róla h tényleg csak barátok leszünk és nem lehet az enyém...időbe telt míg elfogadtam.


De találtam egy másik lányt aki szeret és aki nem csak a barátom így sikerült...

2010. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vok:

Kérdésedre válaszoljak is: mert túlon túl közel került hozzád, és fontos neked és aggódsz érte és neked ő az aki az igazi lett volna de ellenben a csajnak te nem.

2010. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) sex nem volt csak majdnem de mindig mondja kellek neki fontos vagyok... meg ha külfödre mennék dolgozni abba belehallna jönne velem meg olyan szövegeket lenyom anynira egyértelmű hogy szeret:( de mégse...
2010. nov. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!