Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párom nagyon részegen egy buli után a volt feleségének azt írta, hogy szereti. Másnap nem emlékezett rá. A lánytól egy hét múlva olyan válasz jött, ami elég elutasító volt, ami arra utal, mintha nem csak az az egy szeretlek üzenet lett volna. Mit tennétek? Korotokat légyszi írjátok a végére.
2010. nov. 26. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az üzenet még nem megcsalás, de érdemes lenne tisztázni a pároddal, hogy mit is érez. Mivel a volt feleség elutasító volt, és a választ sem kapkodta el, nem gondolom, hogy bármi komolyabb történhetett volna. Nekem ez úgy tűnik, mintha a párod próbálkozna a volt feleségénél de az nem hajlana a dologra. Jó lenne tudni, hogy milyen érzéseket táplál a párod az exe iránt, és milyeneket irántad.
2010. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:11


Bocsi, 35/F

2010. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ha be volt rúgva.. azt sem tudta mit csinál!
2010. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is az fordult meg a fejemben, hogy bepróbálkozott nála. Ez amúgy nem most történt, hanem pár hónapja, de azóta se léptem túl. Miután megkérdeztem szereti-e azt mondta, hogy már nem szereti, nem tudja mért küldte azt az üzenetet és, hogy engem szeret. Mikor mi összejöttünk (1éve) és a volt feleség megtudta, sokáig futott a párom után, de ő engem választott. Most a lánynak is új párja van már, miután ez kiderült, nem sokra rá ment ez a szeretlek üzenet neki. Kb 2éve váltak el, és nemrég a lány fényképét is átküldte az új telefonjára...persze az enyémmel együtt, de akkor is.
2010. nov. 26. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:

ez ugyan nem megcsalás, viszont felveti azt a kérdést, hogy Téged vajon szeret-e. jobb, ha ezt tisztázzátok, mert ez mindig benned fog maradni.

egyébként ha tényleg lezárta volna a múltját, akkor nem a volt feleségének írt volna részegen, hanem neked..végülis te vagy a párja.

2010. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez jó. az én nénémnek is folyton sms-ezik az ex férje (józanul), pedig, mind a ketten házasok már, a nénémnek meg vagy egy 1 éves gyereke is. ez szánalom...
2010. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én 30 éves vagyok és én ha részeg vagyok tudom mi történik velem és nem küldözgetek üzeneteket volt asszonynak vagy barátnőnek és másnap is emlékszek mindenre szóval szerintem jobban jársz ha váltassz
2010. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem például nagyon zavar ha az aktuális kapcsolatomban bármilyen formában feltűnik egy ex. Lehet, hogy drasztikus vagyok, de én kifejezetten szoktam kérni már a kapcsolat elején, hogy ha engem szeret akkor no SMS no foto no duma. Ha azt lezárta és velem van akkor ne beszéljünk mellé. Ha nincs meg nélküle (sms, foto, duma) akkor the end és lehet csomagolni.
2010. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem megcsalás.
2010. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én tuti nem bíznék benne. Ha részegen az exet keresi, az nem véletlen. Én elgondolkodnék rajta, h valójában szerte-e engem.

22/L

2010. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!