Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer minden véget ér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer minden véget ér. Akkor minek?

Figyelt kérdés
Egyszer eljön majd az idő mikor életünk szerelmére már csak egy laza mosollyal gondolunk vissza, vagy rosszabb esetben feszengő, rossz indulat, és fájdalomban izzadó gyűlölet fog el. Elcsábítasz egy lányt, de hibázni emberi dolog,és mindenkinek megszületett e téren is már a "legyőzője", egyszer hibát vétesz, és akkor ott lesz majd egy "jobb" egy aktuális másik srác, és kiért küzdöttél, akit szerettél, akit segítettél márcsak, üresen szerelem nélkül néz vissza rád, látod h valami megfoghatatlan eltűnt. és soha nem jön vissza már. Régen nagy "nőcsábász" voltam, és ha kellet egy lány megszereztem, és most? Meglátok egy nőt aki tetszik, és első gondolatom az h: oda megyek, és erre megszólal egy másik furcsa értelmetlen, szinte visszhangozó hang : minek? .
2009. jan. 15. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer minden véget ér, de van,ami csak a halállal!
2009. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nagyon el lehetsz keseredve, ha így gondolod. :( Ne légy negatív! Pozitívan kell felfogni az életet!


Hogy leszel boldog, ha esélyt se adsz magadnak?


Gondolkozz el ezen... Remélem minden jól alakul! :) Puszi

2009. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Felnottel, mar nem vagy nocsabasz.
2009. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?Egyszer tényleg mindennek vége,de ezzel ráérsz akkor foglalkozni.....Addig is élvezd ki a dolgokat és ne hagyd,hogy ez lelombozzon
2009. jan. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Én is votlam már ilyen helyzetben, egy másik fiuért hagytak el, pedig mindent jól csináltam, egyszerüen a lány volt ilyen! Újra vágyott! Nagyon el voltam keseredve, és most, 3 évvel késöbb visszatekintek és nem értem miért kellett ennyire elkeseredve lennem? Van egy több mint 1 éves kapcsolatom egy olyan lánnyal aki mindenbe jobb, külső, belső, az ágyban, jól is főzí:) És ami nagyon fontos, megbizható! Veled is ez lesz, és azon se keseredje l ha nem egyből, volt egy pár kapcsolatom/kalandom közben, és mindig ő rá visszavágytam! De most már nevetségesnek tartom ezt ahogy visszagondolok...
2009. jan. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem lőnek le születéskor egyből, ha cirka 80 év múlva úgyis meghalsz?
2009. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert amíg tart, addig jó
2009. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,amúgy nem vagyok életunt meg ilyenek csak gondoltam én is kérdezek valamit ami érdekel:)Bár páran félre értettetek , én az életet szinte habzsolom ,sajnos már valahogy nem nagyon bízok a párkapcsolatokban.bár ameddig van addig jó,ebben igazatok van:)...
2009. jan. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!