Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megszerettem? Sokat gondolok Rá.

Figyelt kérdés

2 hónapja sokszor összefutok egy sráccal, nézzük egymást, szemezünk, meg rám mosolyog. Mindíg a haverjaival láttam, de 3 nappal ezelőtt egyedül volt és odamentem megszólítottam, mondta Ő akart előbb, pont akkor. Beszélgettünk. Másnap megint összefutottunk, de nem jött oda. Szintén a haverjaival volt. Mosolygott viszont. Sokat gondolok Rá napközben, és alíg várom, hogy újra lássam... vajon megszerettem ? Pedíg alíg ismerem....

És még egy probléba, lány vagyok... és fiatalabb Nálam 2 évvel.. hmm,nemtudom mit csináljak :S


2010. nov. 25. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak úgymond hirtelen fellángolás, amire azt lehetne mondani, hogy ha netán nem úgy jön össze, akkor csak pár napig (se) bánkodnál... am ha Ő érettebb, akkor sztem a kort ne nézd habár, ha 15-17 év között vagy Te, az úgy kicsit ciki... De sztem probálkozz be veszteni nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz 1 jo kapcsolatot... Én szurkolok neked ;)
2010. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, mindenki mondta hogy csak fellángolás.Egy hónapig jártunk nyáron, aztán szakított velem, a mai napig nem tudom elfelejteni, és nagyon hiányzik, minden nap gondolok rá
2010. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem gondolja, hogy lehet esélye nálad, korkülönbség miatt. Ha tudná ezeket, amiket írtál, lépnie, nyomulnia kell, mert ha továbbra is csak néz és mosolyog mint a kisegér a sajtra, akkor nem nevezném se érettnek, se férfinak.
2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd ezt tisztázni vele, akkor hívd el valahova enni, inni vagy sétálni. Közben lehet beszélgetni is erről.
2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... 19 vagyok, Ő 17. Nemtudom mit csináljak. Elvégre is Ő a fiú, Neki kéne megtenni az első lépést.. de lehet nem fogom tudni kivárni. Nem köti le a gép, se a net... még msnen se tudok Vele beszélni :S
2010. nov. 27. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, te is az egyenjogúság ellen harcolsz?

Ha nem, akkor nyugodtan léphetsz te is.

2010. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta is mindíg látom.. de semmi. Napról napra többet gondolok Rá :((
2011. jan. 28. 23:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta jóba vagyunk.:) Mindig ha találkozunk beszélgetünk, van barátnője jelenleg. Nekem barátom.. de idővel, akár több is lehetne köztünk.:)
2011. nov. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!