Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segíthetnék? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

... egy a világot rossznak látó, negatív szemléletmódú, magát lekicsinylő, fafejű embernek, hogy élvezze az életet.?


Normális válaszokat várok!


2010. nov. 25. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézesd meg vele a twilight című remekművet (vagy olvastasd el vele). rá fog jönni, hogy rosszabb nem lehet
2010. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mintha engem jellemeztél volna XD

nyisd meg a szívét, mutass neki új dolgokat, vidd új közösségbe, érd el, hogy nevessen. hozz változásokat.

2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy szüksége lenne egy társra... :)
2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:

legyél a lelki szemetes ládája.. de frankón, jó minőségi láda.

nekem összejött.. azóta is áldom a nevét az illető leányzónak:)

bár a változás nem lett teljes mértékű (még)

de jó úton indultam el:) lökött rajtam egyet segített meglépni az első lépést. ez bőven 1 embernek aki változni akar.

2010. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van párja. Én vagyok. De mindig azt mondja, hogy én nem értem meg őt és nagyon sok mindent bántásnak vesz tőlem és rosszul esik neki. Ha valamit nem úgy csinálok, ahogy ő tenné ideges lesz és azt mondja, hogy kiborítom...:( Tegnapot óta feszült köztünk a viszony ez előbbi miatt. Olyanokat mond, hogy ha tehetné elmenne a világ végére és hogy ő nem való erre a világra, nem tudja elfogadni. És hogy neki lejárt már az ideje (23éves)....:( Ilyenkor is lehet mit tenni? Annyira szeretnék neki segíteni, de úgyérrzem, hogy inkább bántom, mint segítenék:(
2010. nov. 25. 22:41
 6/11 A kérdező kommentje:

Moszuke!

Az a baj, hogy ő nem akar változni, inkább a világot szeretné megváltoztatni...

2010. nov. 25. 22:43
 7/11 Moszuke ***** válasza:

nem tudsz mit tenni.. ha nem akarja elmondani.. ki kell belőle szedned..

ha nem megy hagyd el a p*csába.

ha nincs kommunikáció előbb-utóbb úgy is tropára megy a kapcsolat.....


a nő jó hallgatóság.. és tökéletes lelki szemetes:)

sikerülni fog.. ha ő is akarja.

2010. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Moszuke ***** válasza:

nekem is voltak ilyen emós pillanataim és a mai napig előfordul néha.. nekem ez úgy nyilvánul meg hogy legszívesebben elpusztítanám az emberiség 99%át...

szimplán dühös vagyok a világra és arra amilyen.


de pl... most van egy lány.... aki számomra a világot jelenti...ergo:) na érted mire célzok..


az ilyen hullámvölgyekből ki kell kecmeregni barátok vagy barátnők segítségével.


azt hajtogathatja hogy majd ő megváltoztatja a világot.. én is szeretném egy gomb megnyomásával elpusztítani az emberiséget.. de nem tehetem.. viszont nem kell feltétlen folyton arra gondolnom hogy szar az élet és szar a világ..

mert vannak benne szép dolgok is.


van barátnőm, vannak barátaim, haverjaim, vannak testvérek és egészséges vagyok.. mi kell még? semmi.

és ha bármi bánt elmegyek itthonról és kitombolom magam valamilyen formában:) futás, sírás, ivás.. ilyesmi:D

minden ember életében vannak szar dolgok.. tudni kell őket kezelni ha egyedül nem megy, segítséget kell kérni attól akiben megbízol.

2010. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sajnos épp ez a helyzet, hogy kezd tönkre menni ez a kapcsolat. Én már nem tudom kezelni az állandó rossz kedveit, szenvedéseit, ha megkérdezem mi baj, azt mondja a szokásos. Nem akarom, hogy vége legyen, mert szeretem és féltem. Ha szakítanánk nem tudom mikre lenne képes:(. És ráadásul ő a beszélősebb fajta én pedig a csendesebb és mindig azzal jön, hogy csak ő beszél, én nem mondok soha semmit, nem mondom el az érzéseimet. És igen sokszor nem mondom el,mert félek, hogy akkor még rosszabb lenne. Ha ő megsértődik valamin én nem hozhatom fel, amiket ő tett, mert elterelem a témát és csak visszavágok. Ezért a bajaimat tényleg nem nagyon szoktam elmondani és tudom hogy ez rossz, de képtelen vagyok kimondani, mert félek, hogy ha jó kedve van akkor elrontom, ha rossz kedve van, akkor még rosszabb lesz..

Nem nagyon vannak barátai, én vagyok neki egyedül és ezért más problémák is vannak. Ha el akarok menni valahova, akkor rossz szemmel nézi, mert inkább mással vagyok mint vele, ráadásul egyik barátomat sem kedveli. Szeretem, nem akarom elveszíteni.

2010. nov. 25. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Most gonosz leszek : ez az ő keresztje, vigye ő tovább. A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve - tartja a mondás. Ha ő nem akar változni, te nem tudod megváltoztatni. Nekem eddig egy embert sikerült teljesen átformálni : saját magamat.

Amíg megoldod a problémáit, illetve megpróbálod megoldani , addig nincs rákényszerítve, hogy felnőjön és felelősséget vállaljon a saját életéért. Ez már nem segítségkérés, hanem élősködés. Ahogy az egyik hozzászóló írásaiból is kiderül : olykor elég egy kicsi dolog, hogy felnyíljon a szemünk, máskor bizony kell hogy felsegítsenek a porból, de ehhez az kell, hogy MI IS AKARJUK!


Érdekes gyakorlat, próbáld ki : Állj fel egy asztalra és nyújtsd a kezed egy nálad sokkal gyengébb embernek (akár egy gyereknek ), aki nem engedi, hogy felemeld magad mellé. Tudod mi fog történni? NEM TUDOD FELEMELNI, hanem téged is leránt maga mellé.

2010. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!