Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit már nagyon nagyon régóta ismerek. Amikor megismerkedtünk,már akkor se volt "baráti" a kapcsolatunk.

Akkor is úgy volt hogy " összejövünk " de meggondoltam magam... de egyszer azért elkapott a hév,és lefeküdtünk.

Akkor eltűntem az életéből,mert be vallotta utána nekem hogy szerelmes belém. Nem akartam többet... nem voltam még kész egy kapcsolatra. Szóval minden kapcsolatot megszakítottunk.

(ez kb 2-éve volt.)

mostanában felkeresett,elég jól elbeszélgettünk. Úgy gondoltam hogy egy beszélgetésből nem lehet baj. Ő azt mondta,h majdnem ugyanúgy érez mint akkor,és velem szeretne lenni. Akkor végig gondoltam,és megtetszett az ötlet. A srác itt lakik egy köpésre,20-éves.. (Igaz küldőre nem az én stílusom ) de belsőre tökéletes,minden jó.

tetszik az ötlet,de valamennyire nem is.

Például én nem sok fiúval voltam eddig,és amikor lefeküdtünk, az nem is igazi lefekvés volt... vagyis de,de... az volt a baj hogy annyira oriási farka van hogy egyszerűen még a makkját se tudta berakni...:|

én az első szextől is nagyon félnék...

hogy oldjam meg ezeket a problémákat?

szerintetek összejöjjek vele?

L/18


2010. nov. 25. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
őő most jól értem az a baj h nagy a farka XD ?
2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaa.

meg... nemtudom mi a baj. az a baj,hogy tökéletes.:D

és én fogalmam sincs mit keresek itt...

:S

tökéletes,vele kéne lennem legalább megkéne próbálnom,de valami annyira visszatart,és nemtudom mi.

de nem a farka mérete.:D

viszont lefeküdni nem szeretnék még egy ideig vele :DD

2010. nov. 25. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát 16 évesen lefeküdtél egy sráccal, és amikor szerelmet vallott otthagytad?
2010. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

elkapott a hév. de lefeküdni valakivel sokkal könyebb mint összejönni vele.

félek a szerelemtől. ezvan...

2010. nov. 25. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
hát az biztos :D
2010. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tapasztalatlanok voltatok és hamar próbált bejutni.
2010. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen semmi előjáték se volt.:D furcsáltam nagyon.

de.. nem szóltam rá meg minden mert ő előttem csak egy lánnyal volt... szóval. hagytam,de nem ment be és fájt is és leállitottam hogy ne mert fáj.

és tök szomorú volt..

2010. nov. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!