Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

a barátommal márpár hónapja együtt vagyunk,de már nemszeretem,nem is akarok vele találkozni.. nagyon rendes srác..de nem tudom hogy mondjam meg neki,hogy vége..főleg msn-en..

mit tegyek?hogy szakítsak vele?

normális válaszokat légyszi


2010. nov. 25. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már annyi benned, hogy találkozol vele, h ezt megmondd neki...-.-'
2010. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan rendes, akkor megérdemli, hogy ne MSN-en szakíts vele. Szóval szedd össze magad, és mondd meg neki - személyesen!
2010. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:
97%

na most ha van gerinced személyesen teszed.

valami ilyesmi legyen a szöveg:


szia, egy f*sz vagyok és az irántad érzett szerelmem csak tini fellángolás volt és egyelőre véget ért.

valószínű, hogy pár hónap múlva ismét fellángol vagy épp akkor amikor majd összejössz valakivel és majd megpróbállak szét robbantani titeket.

addig is szakítsunk, de azé rendes vagy meg minden, lájkollak, szal legyünk barátok.


de lehet ilyen is hogy:

szia,

tudod rájöttem, hogy nem fog ez működni kettőnk között. egy próbát megért jó volt szép volt, ennyi volt.

szakítani akarok és ne legyünk barátok se.

2010. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!