Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van egy csak barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy csak barát "barátnője". Fiúk ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk volna, már megemlítette a barátnőjét. Azt mondta van két barátnője, akik tényleg CSAK barátok, de nagyon jó barátok. A lány, magas, míg én nem, gyönyörű hosszú göndör haja van, míg nekem csak egyszerű, szép arca, nekem már kevésbé. A fiúval 2 év van köztünk a lánnyal pedig osztálytársak, szóval korban is érettebb, gondolom akkor jobban tud vele beszélgetni olyan dolgokról. Mindenben jobb nálam, de ő azt mondta, csak barátok. Szerintetek? Ti fiúk mit tennétek? (a fiú nem valami érzelmes típus, nem nagyon szereti a közösségi oldalakat, de a lánynak azért mégiscsak szokott írni néha valamit. Ami kicsit zavar, mert nekem is csak nagyon alkalmakkor. Igaz, nem kell a kapcsolatnak mindenki szeme előtt zajlania. Tehát nem is várom el hogy írjon. Csak azt hiszem a féltékenység beszél belőlem :/
2010. nov. 25. 17:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) Sokat segítettetek. De amúgy megbeszéltük (nem én kérdeztem, ő hozta fel a témát, hogy nem érzek e féltékenységet ha a lány barátairól beszél) Azt mondta, ők tényleg csak barátok és azok is maradnak, és így hogy elmondta sokkal könnyebb itt bent :) És amúgy nem adtam rá okot hogy érezze, hogy féltékeny vagyok, csak össze-vissza kérdezgettük egymást és ez volt az egyik kérdése.:) Szúval minden megoldódott anélkül hogy bárki nem bízna a másikban :)
2010. nov. 28. 11:06
 12/13 Moszuke ***** válasza:

eh... nekem ha "megvolt"/(meglenne pontosabban) egy lány és szakítunk onnantól az nekem nem barát..

mert ha tartom vele a kapcsolatot akkor sosem verem ki a fejemből..


nálam csak is úgy jöhet szóba egy lány barátként ha:

krva jó vele beszélgetni és nem vonzó számomra.

persze megesik hogy szép a lány és jó vele beszélgetni.. akkor az ember bepróbálkozik a lánynál (magamból indulok kixd), lekoptatják és akkor hirtelen a lány se lesz olyan szép:D a végeredmény?:

egy szép lány aki már annyira nem is szép mert visszautasított, akivel nagyon jó beszélgetni.

majdnem mint az alap felállás..:))

mivel még mindig jó vele beszélgetni ezért marad a barátság.

bár a bepróbálkozás sokat ronthat a barátságon.

(ez is tapasztalat)


szal tömören:

nemtom ki-hogy van vele de nekem EX barátnő sosem volt/lesz 'barát'

csumi.

22/f

2010. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztázzuk, ezekkel a lányokkal sosem járt. (Hogy volt-e valami "apróság"köztük, azt nem tudom, de nem járt velük.
2010. nov. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!