Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit tegyek? Erezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek? Erezte igy mar magat valaki? Mi a megoldas?

Figyelt kérdés
3 napja nagyon depis vagyok,semmihez nincs kedvem csak aludni. Nem akarok kimozdulni sem. 19 eves lany vagyok,nincs baratom lassan 4 eve. Nem tudom,mit tegyek. A barati koromben mindenkinek van es mar zavar,nagyon,hogy csak en vagyok ilyen balfek. Szeretnek leglabb nem depis lenni,de mar nem birom igy tovabb. Egesz nap az ongyilkossagon jar az eszem es ezt most tenyleg komolyan gondolom. En csak 1 fiut szeretnek....de nem kellek senkinek. mi a fenet tegyek?
2010. nov. 25. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

háát ha élőben nincs sikered fiú találásban és ha már úgy is otthon ülsz akkor nézz szét ilyen társ kereső oldalakon :)

love.hu

onlyyou.hu [fake-t nem találsz! :)]

talalka.hu

parom.hu (nagyrésze fizetős)

szerelem.hu

vagy közösségi oldalakon myvip, iwiw vannak randi alkalmazások nézz szét ;)

2010. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem volt barátom 2 évig, mert csak Őt akartam. Nagyondepis voltam, egész nap csak sírtam 2 éven keresztül. Tudtam hogy Őt szeretem, nekem csak Ő kell, és mivel miattam szakítottunk, logikus hogy magamat hibáztattam és öngyilkosság is megfordult a fejembe (persze nem csak azért, hanem mert rossz votl az életem, nem történt semmi jó, nem éreztem jól magam a bőrömbe, szörnyű volt) türelmesen vártam rá, és megtörtént a csoda. Már majdnem 2 hónapja együtt vagyunk, és nagyon rremélem, hoyg ez tényleg komoly és legalább évekig el tart, hacsak nem örökre :) Részemről egy egész életet is kibírnék mellette. Sőtt, ki szeretnék :P Bár kicsit fiatal vagyok még ezen gondolkozni. De a jelszó: TÜRELEM. Az öngyilkosságot meg gyorsan felejtsd el, mert az azt jelenti, hogy gyáva vagy, és megvonod magadtól azt a boldogságot, ami hamarosan jöhet. Adj még időt magadnak.
2010. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Édes Drága Puncimókus. Neked nincsenek szüleid? Vagy nincsenek vágyaid más dolgokhoz?? Mondjuk sétálni, zenét hallgatni, fórumon csevegni valakikkel? Keress egy társkereső oldalt addig, amíg nem jön Veled szemben az Igazi! Nagyon sok minden eltereli a figyelmedet, hidd el! És ne betegeskedj azért, mert ezt látod a Paula és Paulinában. Na puszika
2010. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagy szivacs ez a helyzet, kb én is így vagyok csak 18 vagyok és fiú. az öngyilkosság engem is elgondolkodtatott. az h a baráti körödben mindenki lekötötte a kezét vkihez, az nem biztos h azt jeleni h neked is le kéne, csupán érdekből. próbálj meg örülni apró örömöknek, vagy keresd az örömöt. nagyjából csak ennyit tudok tanácsolni, mert én is tanácsra szorulok...
2010. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek bar ugye ez ugyis magatol fog elmulni.
2010. nov. 25. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a szituban voltam énis. nagyon nagyon rosz volt, nekem se volt még akkor barátom és elmultam már akkor 18. mindig mondták hogy szép vagyok meg ilyesmi de nem hittem el mert nem volt fium aki szeretett volna. és ez nagyon nagyon nagy fájdalom volt, és valamilyen hiányt éreztem a szívemben. ekkor kezdtem el egoista lenni. ezt azt jelenti hogy "hamár nem szeret engem senki akkor szeretem én magam":) és tényleg igy van. elkezdtem magammal foglalkozni, és megnőtt az önbizalmam, ennek hatására pedig azt vettem észre hogy megnéznek a csávók..ezek után happy end lett a vége mert egymásba szerettünk a kolis haverommal, akivel azóta is együtt vagyok(10 hónapja).. szóval, ne várd, hogy szeressenek téged ha te sem szereted magad! szeretned kell magad és akkor elfogadnak és lesz önbizalmad. ha már valakinek van önbizalma, akkor bármit elérhet.
2010. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
urolso millio puszi. legjobb valasz :)
2010. nov. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!