Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsi történetem a következő, írtam ki ezzel kapcsolatban már egy kérdést mai napon de ez másra utal. Együtt vagyok egy lánnyal 2 hete. 2 év után 3 napra jöttem én neki. Még nem akarja be vallani az édesapjának. Nagyon szeretem őt és ezért is kérek segítséget tőletek, kívül állóktól. Ma megbeszéltük, hogy találkozunk 15:00kor. Minden oké, teljesen fél kettőig. Írta "ne gyere értem, közbe jött valami amint vagy msnen írj." kiakadtam, tudtam nem okés.. aztán írta hogy kettőnkkel vannak a gondok, mert hogy "nem talizunk és akármennyire fáj el kell engedjen :'( " Aztán felhívtam. Szalagavatóra készül, ki jött táncról egy 10 percre hozzám hogy megbeszéljük mi van. Mutattam neki a telefonom, hogy lássa mik vannak benne. Így van beleírva: Életem értelme. Vissza adta... megálltunk ... lenézett a földre, fel emeltem a fejét és szemébe néztem. Kérdeztem hogy szeretsz? azt mondta szeretlek. Aztán megint lenézett. Kérdezem, szeretnéd hogy vége legyen? csóválta a fejét hogy nem. Fel emeltem megint,és a szemébe kérdeztem újra . és azt mondta nem szeretném hogy vége legyen. Azt mondta az a baj hogy a 2 éves kapcsolata is elég szar volt, és ez is az hogy nem tudunk találkozni. Puszilgattuk egymást, adott egy csókot és úgy váltunk el: "Ha vagyok msnen majd küldök vhzok."


Ami megijeszt, és ami miatt azt hiszem hogy csak szánalomból van velem, az az hogy írta smsben: (nevem)XY ne csináld ezt!szeretlek de nincs értelme együtt lennünk ha nem érzem magam így jól.


Szerintetek?:S


2010. nov. 25. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mert nem szerette.. kiábrándult belőle.. veszekedések ilyenek.
2010. nov. 25. 16:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy kis időre van szüksége...

De nagyon fontos lenne tudni, hogy miért lett vége a kapcsolat...

2010. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor most vagy rájött, hogy téged szeret és akkor nem számítana neki a dolog vagy pedig csak hozzád menekült...

A lényeg, hogy tisztázd vele mi van. Ne csináljon beléd hülyét! Adj neki 1-2 napot, aztán döntsön! Ha nem, akkor lehettek barátok...

2010. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy talán ez ami közelebb húzott egymáshoz minket. bízok benne hogy nincs összezavarodva..
2010. nov. 25. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!