Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsi történetem a következő, írtam ki ezzel kapcsolatban már egy kérdést mai napon de ez másra utal. Együtt vagyok egy lánnyal 2 hete. 2 év után 3 napra jöttem én neki. Még nem akarja be vallani az édesapjának. Nagyon szeretem őt és ezért is kérek segítséget tőletek, kívül állóktól. Ma megbeszéltük, hogy találkozunk 15:00kor. Minden oké, teljesen fél kettőig. Írta "ne gyere értem, közbe jött valami amint vagy msnen írj." kiakadtam, tudtam nem okés.. aztán írta hogy kettőnkkel vannak a gondok, mert hogy "nem talizunk és akármennyire fáj el kell engedjen :'( " Aztán felhívtam. Szalagavatóra készül, ki jött táncról egy 10 percre hozzám hogy megbeszéljük mi van. Mutattam neki a telefonom, hogy lássa mik vannak benne. Így van beleírva: Életem értelme. Vissza adta... megálltunk ... lenézett a földre, fel emeltem a fejét és szemébe néztem. Kérdeztem hogy szeretsz? azt mondta szeretlek. Aztán megint lenézett. Kérdezem, szeretnéd hogy vége legyen? csóválta a fejét hogy nem. Fel emeltem megint,és a szemébe kérdeztem újra . és azt mondta nem szeretném hogy vége legyen. Azt mondta az a baj hogy a 2 éves kapcsolata is elég szar volt, és ez is az hogy nem tudunk találkozni. Puszilgattuk egymást, adott egy csókot és úgy váltunk el: "Ha vagyok msnen majd küldök vhzok."


Ami megijeszt, és ami miatt azt hiszem hogy csak szánalomból van velem, az az hogy írta smsben: (nevem)XY ne csináld ezt!szeretlek de nincs értelme együtt lennünk ha nem érzem magam így jól.


Szerintetek?:S


2010. nov. 25. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy egoista vagy depressziós vagy ostoba. Melyik?
2010. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne egoista?
2010. nov. 25. 15:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert nem érzi magát jól és erre csak most volt képes rájönni és nem mondja meg egyenesen, hogy nem szeret és nem akar veled lenni... Csak önmaga számít. De ez csak akkor igaz, ha egoista...

Apja miért nem tudhat a kapcsolatról?

2010. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha egosita, akkor gyáva is vagy ostoba!
2010. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem egoista.. azt mondta szemembe nem bírna nemet mondani.. amúgy nemtudom:S fogalmam sincs.. azt mondja a 2 év miatt..
2010. nov. 25. 16:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a szemedbe nem bírna nemet mondani???

Most vagy szeret téged vagy nem!

Ha meg olyan pocsék volt az a két év, akkor csak hazudott??

Szoktál vele beszélgetni, vagy miért nem tudod mi van az apjával kapcsolatban? Lehet kényszerítik vagy téged akar megmenteni valamitől..

2010. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2 évig nem velem volt.. velem 2 hete van együtt. Soha nem mondta hogy nem szeret. Nemet nem bír mondani a kapcsolatra a szememben.
2010. nov. 25. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi félreolvastam... Akkor más a helyzet.
2010. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikor és miért szakított az előző fiúval?
2010. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, még ezt is leírtad, ezt a sor valamiért nem tudom felfogni:D
2010. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!