Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan jó buli lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan jó buli lehet gazdag pasas nőjének lenni?

Figyelt kérdés
A csajok komoly részének ez minden vágya. De vajon valóban olyan jó dolog lenne, mint azt elképzelik?
2010. nov. 25. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem annak is meg vannak a hátrányai! Én külföldön éltem egy Pasival, aki mellett sosem kellett dolgoznom,csavarogtunk és költekeztünk egész nap, mert Ő is felső vezető volt,csak a pénzt kapta, dolgoznia nem is kellett! Nem mondom, hogy rossz volt, de nem mehettem külön sehova, nem lehettek barátaim, nem "süllyedhettem le" az én szintemre, szóval nem barátkozhattam egyszerűbb emberekkel. nem is bírtam sokáig! Aztán hazajöttem, itt meg szívok a válsággal, nincs munkám,nincs párom. :D Jóformán ennyi! :P De azért örülök a szabadságomnak, és annak, hogy magamtól valósíthatok meg egy szép jövőt, és nem függök senkitől :)
2010. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész addig király, amíg meg nem unja a csajt és nem dobja ki a fenébe. A pénz általában nagyon rosszat tesz a férfiakkal. Gazdag pasik mellé a szétszolizott, üresfejű szilikon- és ondótartályok valók.
2010. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Második: Egy okos Nő is lehet szétszolizott, szilikon mellű ondótartály!
2010. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert elég sok elrettentő történetet hallottam már erről. Több nő mesélte, hogy minél gazdagabb valaki, annál beszűkültebb és eltorzultabb a gondolkodása.

Sok nő lelkibeteg lesz az ilyen férfi mellett és nem boldog.

2010. nov. 25. 16:13
 5/5 anonim válasza:
Nekem a nagynéném volt ilyen helyzetbe, a férje sokáig eltartotta, nem kellett dolgoznia, csak főzni,takarítani, tenni-venni, jópofizni meg vásárolni.. aztán egy idő után elege lett és elment dolgozni, aminek a férje nem nagyon örült..mostanába viszont már nem nagyon volt melója és elege lett a férjéből.. most lelki beteg.. folyton sír, depressziós, pszichológushoz jár...
2010. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!