Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb Nektek Fiúk? Szépség, ész, szex?

Figyelt kérdés
Na szóval képzelj magad elé egy Lányt, aki szép, okos, és számodra jó az ágyban! Egyik tulajdonságától meg kell szabadulnod! Melyik lenne az? Melyik nélkül éreznéd mégis jól magad vele?
2010. nov. 25. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy jó a ágyban?
2010. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor ez annyit jelent, hogy egy nő lehet rusnya és bunkó, ha jó az ágyban nyert ügye van? Érdekesek vagytok ti férfiak...
2010. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

15.46-osnak: Nem!! Ők nem így értik! Pont az nem érdekli Őket annyira!

A Jó az ágyban alatt azt értem, hogy számodra ő a fullos! Nála jobbat el sem képzelhetnél!

2010. nov. 25. 15:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, az volt a kérdés, hogy melyik tulajdonságról mondanánk le a háromból, ha egyről le kell...
2010. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én a főkérdést néztem: "Melyik a fontosabb?"

De megnyugtató, ha a másik variáció az igaz :)

2010. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor az egyiket teljesen kilúgozzuk a lányból, igaz?

Akkor ennyi, vége.

-a fizikai vonzalom éppúgy része a szerelemnek, mint a lelki. Ha valaki egyáltalán nem tetszik, azzal nem jössz össze, nem is érdeklődsz iránta. Hidd el, ha hirtelen a számodra szép lány számodra csúnyává válik, hiába a szeretet, nem fog menni hosszabb távon;

-buta lány nem kell, ezt nem is fejtem ki, ez az, ami eleve kizáró ok. Lehet vitatkozni, hogy mi számít okosnak, meg hogy én biztos nagyon okosnak hiszem magam, blablabla, de a tény az tény: az ostoba lány nem megfelelő. Nem tudom, hogy élném meg, ha a barátnőmnek elmenne az esze, de nagy jövőt nem jósolnék az egésznek.

-a szex is fontos része a kapcsolatnak. Egyik haverom megismerkedett egy lánnyal, gyönyörű volt és okos, ám minden igyekezete ellenére a lány az ágyban szó szerint fadarabként viselkedett, olyan durva gátlásai voltak, amin nem tudott átlépni. Ez mindkettejüknek kudarcokat és rossz élményeket szült egyfolytában, pár hónap, és vége volt.


Szóval egyik tulajdonságot sem lehet kihagyni. Mielőtt nekem támadnátok, ostobák, vegyétek figyelembe, hogy én nálam nem a kizárólag tökéletesen szép, mérhetetlenül okos és mesterszerető lányok jöhetnek szóba. Én csak azt mondom, hogy a három dolog megfelelő kombinációját kell keresni, ami mindenkinek más.

Nekem valahogy így, ha fel kéne osztani 100%-ot: szépség 25%, ész 50%, szex 25%. De persze úgyse ez dönti el végső sorban. Valaki vagy tetszik, vagy nem, vagy elfogadom, vagy nem, vagy kívánom, vagy nem, vagy beleszeretek, vagy nem, vagy összeillünk, vagy nem.

Nesze semmi, fogd meg jól.

2010. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem olyan okos, vagy nem olyan jó az ágyban az mindkettő tanítható :) Sajna szépség nem....


Persze azért nem legyen 0 az iq-ja, meg bunkó se legyen.

Olya pedig hogy egy szép és okos lány rossz az ágyban nem tudok elképzelni. Szóval ott lemondanék a "tökéletességről"


16/f

2010. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!