Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny ennyire?

Figyelt kérdés
A barátnőm féltékeny. De már kicsit kezd idegesíteni mert teljesen alaptalanul féltékeny. Nem tetszik neki, ha megcsodálják a macskámról felrakott képet facebook-on (oda írta 2 csaj hogy milyen aranyos) akkor volt, hogy én írtam az egyik csaj képéhez valamit de ráadásul semmi olyasmit, hogy szép vagy, vagy csinos vagy, hanem valami teljesen ártatlan szöveget aminek semmi köze a kép megdícséréséhez. Féltékeny arra is meg megharagszik, ha msn-en nem írok neki vissza csak 6-7 percen belül, mert szerinte más biztos fontosabb nekem mint ő. Holott én csak fórumokon elkalandozok néha és belemerülök meg videokat nézegetek meccsekről és van, hogy nem hiszi el és látom rajta hogy megharagudott. Ilyenkor nem szoktam neki nyalni, hogy ne haragudjon mert tudom hogy nincs rá okom viszont még se jó ez, hogy úgy beszélgetünk tovább hogy tudom, hogy ő kicsit haragszik és sértődött. Nagyon szeretem őt és nagyon fontos nekem, minden jó a kapcsolatunkban, sosem csaltam meg őt úgyhogy még azt se mondhatná, hogy a rossz múltam miatt vannak kételyei... nem tudom mit tehetnék, de idegesít már kicsit hogy ilyen. Segítsetek, adjatok tippeket, hogy mit tehetnék! Köszönöm!
2010. nov. 25. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Rendes srácnak tűnsz, és hát elvileg szereted a lányt....szóval ülj le vele komolyan elbeszélgetni erről. Tisztázd vele hogy neked ő a legfontosabb, és hogy mennyire szereted, nem érdekel más, bár gondolom ez már megtörtént...igazából szerintem azzal sem lehetne gond ha megjegyzed egy csajnak a képénél h szép. Most komolyan miért? Azért mert szerelmes vagy már vak is? A szép szép marad, hiába szerelmes az ember.


Tisztázni kéne vele h honnan ered ez a féltékenység. Valószínűleg önbizalomhiányból, mivel ahogy említetted korábbi előéletedből nem eredhet. Szóval beszéljétek meg hogy ő mit nem szeret magán, de persze te dícsérd azt is, érezze h szereted, de ne menjen át sem egy nyalásba! Férfiasan de mégis tapintatosan közöld vele, hogy ez egyáltalán nem tesz jót a kapcsolatotoknak, és ha így folytatja vége lehet emiatt hiába szereted.


Megjegyzem, beteges amit csinál, és én nem bírnám. Szerencsére mi barátnőmmel nem szoktunk msnezni, annyira személytelen, és olyan könnyen félreérthető minden, h hagyjuk is.

2010. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jha még előző vok...el sem tudom képzelni milyen parádé lehet ha bulizni akarsz menni nélküle a haverokkal. Buliban is fogja a kezed végig, meg hisztizik vagy mi? Hihetetlen. Soha nem féltékenykedtem, és egyik barátnőm sem, szóval nekem nagyon idegen ez az egész..
2010. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélj vele. mond neki téged zavar öt szereted semmi oka rá.
2010. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A képes kommenten való fennakadást én sem értem igazából, de az msn-en nagyon könnyű félreérteni egymást. Nem lehet, hogy ő csak arra vár 6-7 percen keresztül, hogy válaszolj neki? Azért kérdezem, mert én kezdő fejjel mindig csak azt lestem árgus szemekkel, hogy mikor érkezik válasz a barátomtól és eszembe se jutott, hogy közben szétnézzek a neten vagy egyebek.:) Tudasd vele, hogy szereted és hogy nyugodtan lazíthat, mert te őt akarod. Ha kibékül magával, valószínűleg lemorzsolódik róla a féltékeny természete is.:)
2010. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéld meg vele!
2010. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, az lesz, hogy majd beszélek vele erről. Szoktam egyébként dicsérni is, hogy szép meg hogy milyen aranyos.. és amúgy tudtommal annyira nem önbizalomhiányos, csak van 1-2 testrésze amit nem szeret magán annyira. Talán ebből fakadhat hogy féltékeny másokra, hogy esetleg egy másik csaj jobban bejön mint ő? Istenem ezek a lányok..:)
2010. nov. 25. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő csal meg.
2010. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hiszem.. tudom hogy mennyire szeret, nem tenné. :)
2010. nov. 25. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Detto ilyen féltékeny a bnőm is, utcán ránézek vkire,már aztmondja h bámulom,meg tv-t se nézhetek ezmiatt nyugodtan,könnyen megharaxik,de alaptalanul féltékeny énse csaltam meg, és nemis érdekel más mert vele tényleg jó. de meg kell mondani hogy ha ez a kapcsi rovására megy, énis tervezek vele beszélni ezügyben.! sok sikert!
2010. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is ! Úgy látszik nekem sikerült beszélnem vele ez ügyben, bár azért vannak még alkalmak amikor megsértődik ..
2010. dec. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!