Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok megfelelő pasit?

Figyelt kérdés

Lehet, h nagyképűen hangzik, de tényleg szinte minden ujjamra találnék egy srácot, annyi "rajongóm" van. Nekem viszont egyik sem jön be! Mindenkiben találok egy csomó hibát, h miért nem kell!

Aki viszont nekem bejön, azzal sosem jön össze! Vagy van bnője, vagy csak barátként tekint rám...

Segítség!

21/L


2010. nov. 24. 22:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

parancsolj:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__12977..


aztán majd 30 évesen majd rájössz, hogy elba.sztad. Le fogsz te még szállni a magas lóról! Majd akkor egy alkoholistával is beéred majd

2010. nov. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

én vagyok a 2., hasonló szituban lévő csaj.

miért lenne ez magas ló meg beképzeltség meg ilyenek?:s nem kell ahhoz direktbe keresni a hibát a jelentkezőknben h találjak valamit. ha meg van vmi ami zavar, amit nem tudnék hosszútávon elviselni, vagy éppen nincs meg az a szikra ami egy kapcsolathoz szerintem elengedhetetlen minek vágnánk bele? persze aki komolytalanul összejön egy pasival azt 2 hét múlva dobja, h jah bocs mégsem tetszel annyira.. az jobb lenne?

2010. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és utolsó!


Kérdem én, hogy találsz valakiben egy apró hibát, ami mindenkiben megvan. Ne adj' Isten még zavar is. Miért nem lehet adni egy esélyt? Ha beleszeretsz, akkor nem fog zavarni. Ráadásul elárulom, hogy nem ő lesz a férjed. Sok lánnyal az a baj, hogy nem partnert keresnek maguknak, hanem férj jelöltet. Ezt tessék elfelejteni 20 év körül. Ez alatt meg főleg.

2010. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: nem kis hibáról beszélek hanem olyanról amiről tudom jól h nem fogom tudni elviselni. és ha nem szeretem meg? akkor jön a jah bocs mégsem-duma? az eléggáz és nem tisztességes. én legalábbis csak akkor jövök össze valakivel ha nem is örök életre de azt érzem h hosszú távon vele fogok tudni maradni.
2010. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Mondj egy olyan hibát, ami minden pasiban megvan és őrületesen zavar. Kíváncsi vagyok, tényleg!
2010. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
áhh nem hiszem el.. fére értesz. figyelj. nem azt mondtam h minden egyes pasiban ugyanaz. de speciel azokban akik többet akarnak azokban egyikben ez másikban az vagy ha épp semmi, akkor sincs meg az a szikra vagy vonzalom vagy minek mondjam ami miatt többet szeretnék tőle mint haverság vagy barátság. ami miatt többet jelentene nekem ő egy másik havernál
2010. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát te egyáltalán nem is akarsz kapcsolatot.
2010. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, h nem akar!

Szeretne. Nagyon is. Csak nem találja meg azt, akivel! Mert nem érzi senki iránt azt a bizsergést!

Ugye?

2010. nov. 25. 22:06
 39/42 anonim ***** válasza:
pontosan kedves kérdező, a legjobban fogalmaztad meg :)
2010. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Az a bizsergés általában később jön elő.
2010. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!