Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok megfelelő pasit?

Figyelt kérdés

Lehet, h nagyképűen hangzik, de tényleg szinte minden ujjamra találnék egy srácot, annyi "rajongóm" van. Nekem viszont egyik sem jön be! Mindenkiben találok egy csomó hibát, h miért nem kell!

Aki viszont nekem bejön, azzal sosem jön össze! Vagy van bnője, vagy csak barátként tekint rám...

Segítség!

21/L


2010. nov. 24. 22:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
hácc. nem találkoztál még velem.
2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 Szenthelyi Árpád válasza:
El kell keserítselek. Nincs olyan, hogy nagy "Ő", pontosabban több nagy Ő-vel is találkozhatsz életed során ha szerencsés vagy. Ja és mellesleg tuti te sem vagy tökéletes.
2010. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, össze lehetne kötni ezeket a kérdezőket! Minden nap van egy jó pár ilyen, hogy miért nincsenek normális nők/pasik... Nekem még sose volt barátom, mégse nyafogtam soha senkinek, mert tehet róla rajtam kívül bárki is? Nem. Ha meg akarsz valamit, ne keresd a kifogást, hogy de ez meg az, menj és csinálj valamit, ne másoktól várd, hogy majd így látatlanba megmondják, mi gondod-bajod van és mi rá a gyógymód. Semmiből még nem lett valami. :D

19/l

2010. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert beképzelt vagy. Lehet, hogy találnál minden ujjadra pasit, de vajon mennyi ideig maradnénak az ujjadon?
2010. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
nagy ő nem jön. Megcsúnyultok, kibírhatatlanok lesztek, (mert nincs tapasztalatotok az együttélésben), aztán egyszercsk hozzámentek az első jöttmenthez. De csak azért, mert gyereket akartok valakitől. Hamár társatok nem lehet, akkor lesz gyereketek. Akinek tönkrevágjátok a gyerekkorát, mert állandóan probléma lezs a házasságoddal, valszeg válás is lesz a vége.
2010. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
ííííííí de szép életnek nézek elébe...
2010. nov. 24. 23:13
 17/42 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2010. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
baranya megye
2010. nov. 24. 23:20
 19/42 anonim ***** válasza:
Akkor ismerlek.
2010. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
tényleg?
2010. nov. 24. 23:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!