Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott váratlanul! Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

A párommal négy éve vagyunk együtt,én 20 éves vagyok ő 25.

A kapcsolatunk nagyon jó volt, semmin nem veszekedtünk soha, mindent megtudtunk beszélni...most mégis szakított velem, egyik napról a másikra...azóta nem tudok róla semmit, nem ír nem hív...mi lehet a baj...kérdeztem szeret e még azt mondta soha nem fog senkit így szeretni de most magányra vágyik nem kellenek neki más nők, nem akar barátokat, csak egyedül lenni:( miért lehet? kedvetlen, lehangolt..csak szomorú dolgokról beszélt mikor elváltunk,(gyermekkor, stb.)az anyukájával nagyon jó a kapcsolatom, de most erre még ő sem tudott még mit mondani...nem beszél azóta vele sem...


2010. nov. 24. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már előtte tervezte, és csak most vett erőt magán. Sosem lehet tudni. Vagy az is meglehet, hogy igazat mondott, talán túl sokat voltatok együtt, nem? És tényleg egyedül akart lenni. Teljes mértékben elhagyott, vagy csak szünetet kért?
2010. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerdán még puszi, szex...szeretlek... pénteken pedig szia...kirakott engem. kitudja ? én nem...hogy mi játszódik le a fejükben ilyenkor.
2010. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szünetet kért, és az okát sem mondta el, hogy miért volt...tehát ha azt mondaná hogy nem szeret, már van más vagy stb. megértem, de így magyarázat nélkül:(
2010. nov. 25. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem a barátom ugyanezt csinálta,mi 1,5 évig voltunk együtt. Ugyanezt mondta, h magányra vágyik stb stb. Idő közben rájöttem, h ez csak kifogás volt és csak annyit jelent "bocs meguntalak, én most másra vágyom" Mert írtad h szinte soha semmin nem veszekedtetek, szóval az az ok is kilőve.

Ha tényleg annyira szeretne akkor veled szeretne lenni. Lehet idővel rájön h fontos vagy és hiányzol neki,csak ez a várakozás áh.Én lassan 3 hónapja ezt teszem, az eszem tudja h nem jön vissza,de a szívem valahogy nem..

Te amúgy mit érzel még iránta?

2010. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én bátran kimerem jelenteni hogy még mindig ennyi év után is szerelemből szeretem őt...én úgy érzem nem volt unalmas a kapcsolatunk, de hát ez is olyan hogy mindenhez két ember kell (tehát ha érzi hogy kezd ellaposodni akkor még lehet róla tenni) én is várom vissza, minden nap minden percben de tényleg őritő ez a várakozás!!!!!!!nem értem őket?gyávák megmondani az igazat???
2010. nov. 27. 10:09
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó vál.: Szerintem igen, lehet nem akarnak még jobban megbántani azzal h a szemünkbe mondják bocsi de már nem szeretlek annyira. Így is úgy is fáj nekünk:(

Nem tudom a te volt barátodnak milyen a felfogása,de sokan úgy vannak vele majd jön másik...Nehéz beletörődni, ebben a helyzetben mi tehetetlenek vagyunk. Kitartást neked is!

2010. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is hasonló a sztorim...és aktuális...nekem azt mondta, hogy már nem szeret, de ezt egyik napról a másikra..mi is sokáig voltunk együtt, az édesanyja azt mondta nincs felelősségtudata...mai napig várom, hogy jelentkezzen, remélek...az egyik felem azt mondja hiába, de valamiért erősen azt érzem, hogy rájön, hogy tévedett, és hiányozni fogok neki..nekünk voltak problémáink, de semmi olyan amin ne lehetett volna változtatni...el tudom képzelni mit érzel:(sajnálom, és remélem, hogy a te párod rájön, hogy mekkorát tévedett, drukkolok neked!remélem legalább a te történeted majd boldogan végződik!
2010. nov. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De hát azt sem hiszem el hogy ha még nem is szeret, akkor se jelentett neki a négy év szinte semmit ezek szerint, ugyanúgy jár bulizgatni, mintha mi sem történt volna...szánalmasak majd irj hogy neked hogy végződött!
2010. nov. 30. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Szija!

Utolsó hozzászóló vagyok...érdeklődni akartam felőled, hogy beszéltél-e vele azóta, van-e valami pozitív változás?!

Sajnos nálam semmi jó nem történt, telik az idő, és én csak egyre várom vissza...ő meg azt hiszem, egyre jobban felejt!

Nem akarom feladni...szeretném, hogy megértse, hogy azért múlhatott el a szerelem, mert újra kell lobbantani a tűzet...szeretném, hogy tudja, hogy képes vagyok rá...de perpill nem akar velem beszélni se még...egyetlen este kellene nekem, és én visszahódítanám...de ami késik nem múlik!

Kívánok neked minden jót, és kitartást, pokoli érzés lehet, én is rosszul vagyok, de én nem adom fel a reményt...

2010. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk sajnos!szerintem már látni sem akar...szinte mindennap itt van (van egy kis beülős hely itt nem messze tőlünk oda jár mindennap) és szinte mindennap látom...:( ha őt nem is de az kocsiját és igy tudom hogy ott van...kegyetlen érzés...próbáltam elfelejteni, barátnőzni kicsit, de nem nagyon ment...én is úgy érzem hogy nekem egyre jobban hiányzik, ő viszont egyre jobban érzi hogy nem kellek neki:( nem is tudom mit kellene tennem...főleg úgy pokoli érzés hogy belegondolok hogy jön a karácsony is!:( én is kívánok Neked minden jót!ha van valami változás nálatok írj!én is írok...bár a jelenlegi helyzetet nézve semmi:(
2010. dec. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!