Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mik azok a tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mik azok a tulajdonságok, amiket egy nőben kerestek?

Figyelt kérdés
belső tulajdonságokra gondolok
2010. nov. 24. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Használd a keresőt!
2010. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos alapvető hogy legyen a csajnak több esze egy marok lepkénél, az most mind1 hogy el vannak-e pusztulva vagy nem:)ne legyen egy utolsó bányarém, adjon magára igényes legyen, nőies,viselkedjen úgy mint egy nő, főleg társaságban tudjon megfelelően viselkedni.Ne legyen hisztis p""a mert az a legszörnyűbb.
2010. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2.-nál a pont
2010. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Én pl.

Kedves, megértő, jó beszélgető partner aki nem ijed meg különböző kínos témáktól se, és élvezi a különböző kommunikációs játékokat.


Párkapcsolatban inkább az a törékeny típus, odabúvós. Én pl. keresem azt a női személyt akivel az ágyban testünk melegével melegítjük egymás, egymás karjában bújva.

2010. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyen noies, torekeny, szeretetteljes, hizelgo, egyszeru, akinek szuksege van ram.

18 f

2010. nov. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Belső: Jólelkű, játékos, sokat lehet vele nevetni, beszélgetni. Érzékeny, bájos, szelíd. Vagyis valódi nőiesség sugározzon a lelkéből. Olyan, akit anyának is el tudok képzelni.


A külső csak annyiban fontos, hogy az alapvető igényessége meg legyen maga felé (ne legyen extrém elhízott), és legyen rajta valamilyen nőies vonás (arcban, alakban vagy öltözködésben). Én is törődöm magammal és adok magamra (izmos test, frizura, férfias öltözködés stb.), tehát én is csak ennyit várok el.


19 / F

2010. nov. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a szenvedélyes, érzéki szexben társ legyen. Voltam már olyan kifejezetten szép lánnyal, akinek annyi volt a szex, hogy feküdt az ágyon, mint egy döglött hal, aztán várta a produkciót. Az első alkalom után dobom az ilyen típust. Valahol ez egy lány érzékenységétől, érzelmességétől függ, hogy mennyire szenvedélyes az szexben.


19 / F

2010. nov. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
csak annyira lássa reálisan a dolgokat mint én.megnézném utána a fejét....
2010. nov. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lágyen széíp!
2010. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

most komolyan?


belső tulajdonságok őszintén:

Tartson viccesnek, tartson szépnek, szeressen olyannak amilyen vagyok, csodáljon, legyen okosabb nálam, de ne vegyem észre.

Más most hirtelen nem jut eszembe.

Szerintem ezek nem megvalósíthatatlanok, hacsak nem az ész kérdése :P

2010. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!