Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem nem olyan jó beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem nem olyan jó beszélgetni? Miért nem én vagyok a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, meg minden, jól megvagyunk.. Csak van egy kis bökkenő. Egy másik lány. Nevezzük "A"-nak. Régebben nagyon jóban voltak, "A" volt a barátom legjobb barátnője.. Aztán amikor mi összejöttünk, akkor is még beszélgettek, meg jól elvoltak..Ám egyszer a csaj rámászott, és én mondtam a barátomnak, hogy na akkor lehet választani, vagy ő vagy én. Akkor azt mondta, bebizonyítja, hogy szeret, és nem beszél annyit már "A"-val. Ez rendben is van.. Csak az a baj, hogy láttam az msn-es beszélgetéseiket, és a barátom sokszor írta neki, hogy "veled olyan jó beszélgetni", "imádok veled beszélgetni", "téged szívesen meghallgatlak", stb.. Én rákérdeztem, hogy ő a legjobb barátnőd? És ő erre azt válaszolta, hogy háát.. ja.. ő volt.. - Ugyebár azért csak volt, mert én mondtam h válasszon..

Mert tök rosszul esett, hogy 2 év után nem én vagyok a legjobb barátnője, hanem valaki más.. Nekem tökre egyértelmű, hogy ő a legjobb barátom, és nem más..

Na ez a baj onnan indult ki, hogy "A"-val msn-en ha beszélget, minden percben írnak egymásnak, nincs szünet. Amikor viszont velem msn-ezik, akkor van hogy 5 percig nem ír, vagy 2 percig... Én meg kérdezem hogy mit csinálsz? vagy mi a baj? vagy mesélj valamit.. akkor ilyen egyszavas válaszokat ad... Meg ha mesélek neki valamit, csak annyit reagál rá hogy aha, vagy még annyit se.. "A"-nak pedig állandóan küldi a vigyorgós fejeket, meg mindig normális válaszokat ad.. Olyan mintha rám nem lenne kíváncsi.. Meg "A"-nak úgy köszön hogy: "sziaaa:D:D:D:D:D" , nekem megy úgy hogy "szia". Na azért nem mindegy...

De ha "A" jobban bejön neki mint én, vagy jobban szeret vele beszélgetni, akkor miért nem vele van? Hiszen "A" simán összejönne vele.. Viszont így személyesen kimutatja, hogy szeret, és sokat is tesz értem (ezt nem úgy értem hogy kihasználom).

Már rákérdeztem erre, de azt mondta, ez nem így van, és velem is szeret beszélgetni.. De nekem még SOHA nem mondta ezt...

De akkor miééért?

17L, ő 21F


2010. nov. 24. 18:45
 1/3 nielindi ***** válasza:
féltékeny vagy. hisztis. nem kérhetted volna töle, h válasszon egy régi nagyon jo barátja és közted...
2010. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj. Ha a pasidra rámászik valaki, akkor nem várod el tőle hogy ne találkozzon azzal a csajjal? Mint tudjuk, fiú és lány között nincs barátság. Ha meg van, az se tart sokáig. Mint a példa is mutatja....

Szerintem sz@rd le hogy MSN-en milyen. Lényeg hogy élőben aranyos, meg érzed hogy szeret. Meg beszélgess el vele erről, ha téged nagyon zavar.

2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mint tudjuk, fiú és lány között nincs barátság. Ha meg van, az se tart sokáig."

Nekem fiú a legjobb barátom, immáron 7 éve, amióta megismertem. Nabumm. Az egy dolog, hogy valaki nem tud igazi barátságot kialakítani a másik nem tagjaival, de attól még nem kell általánosítani.

Bocs az offért, de ez mindig irritál...


Kérdező, a te helyzeted meg nehéz. Egyáltalán nem vagy hisztis, ahogy az első írta, hiszen a csaj rámászott a barátodra.

Én nem vagyok egy féltékeny típus, de tuti hogy nem hagynám szó nélkül a dolgot (és egy normális ember sem, szerintem...).

Viszont ha egyszeri alkalom volt és tényleg ő a legjobb barátja...nem tudom.

Tényleg nehéz. Lehet, hogy a lány csak meg volt zuhanva lelkileg, ivott is és ezért mozdult rá a barátodra.

Bár ez nem különösebben vígasztaló, tudom.

Lehet, hogy hülyeség, de szerintem próbálj meg beszélni egy kicsit a lánnyal és hallgasd meg az ő verzióját is.

Jobb megoldást nem tudok.

L/23

2010. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!