Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy a pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy a pasikkal?

Figyelt kérdés

Mért van az hogy nekem,mindig olyan pasi kell aki nem lehet az enyém???????????????????????????????????????,??????????


Vagy foglalt vagy én nem tetszek neki.pedig én egy átlagos,helyes,aranyos,jófej csaj vagyok...velem van a baj,vagy csak kűzdő típus lehetek????


2010. nov. 24. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mert benned van a "ribanc vagyok" gén
2010. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez is igaz. :S
2010. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

most komolyan milyen választ vársz? hogy valami csodás küzdő egyéniség vagy aki szembe szál a kegyetlen villágal és mégsem talál társat?

ugyan már Azért kellenek neked olyan pasik akik vagy foglaltak vagy nem jössz be nekik mert nem vagy tisztában magadal valami nem stimmel a fejedben. röviden ahogy az előző komentben is írták valószínűleg a ribanc gén a ludas. De ne agógj mire elmulsz 25 éves biztos kinövöd.

2010. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem veszed észre azokat a fiúkat, akiknek meg te kellenél. Ennyi.
2010. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A csajoknak mindig az elérhetetlen kell a léc fel van rakva magasra nálad is de ezek szerintem nem vagy az a fullos csaj ,de nem baj a ribanc gén majd kiölődik s reálisan gondolkozol majd s lesz barátod de az nem Brad Pitt lesz ahogyan várod.Tisztában kell legyél a saját magad adottságaival és veled egy "súlycsoportban "játszódj!
2010. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!