Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy a pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy a pasikkal?

Figyelt kérdés

Mért van az hogy nekem,mindig olyan pasi kell aki nem lehet az enyém???????????????????????????????????????,??????????


Vagy foglalt vagy én nem tetszek neki.pedig én egy átlagos,helyes,aranyos,jófej csaj vagyok...velem van a baj,vagy csak kűzdő típus lehetek????


2010. nov. 24. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a foglalt pasik mindig vonzóbbak. Amikor épp barátnőm van mindig tapadnak a nők, mikor egyedül vagyok akkor észre se vesznek.
2010. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van! Ezt énse értem, mitöl van ez így! De nagyon érdekes!
2010. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ez mondjuk totál így van...:)de akkor is 2komoly pasim volt azonkívül csak olyanok kelletek/kellenek aki nem lehet az enyém:(de nem csak nős pasikra gondolok
2010. nov. 24. 16:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, én világéletemben mindig a foglalt pasikra buktam. Csak nem tanultam meg küzdeni.

És se veled, se a pasikkal sincs gond.Egyszerűen küzdeni kell, nem lehet mindenki mindenki-é.

2010. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

gondolom nem vagyok vele 1edül:)

csak 23évesen már kicsit ciki ez számomra

2010. nov. 24. 16:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Látod már meg is válaszoltad veled van a baj nem a pasikkal.
2010. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
na ez a vicc...hogy én kűzdök, nem vagyok félénk de ha eröltetem az se jó....
2010. nov. 24. 16:26
 8/15 A kérdező kommentje:
én nem mondtam h velem van a baj," de ha te mondod" ...!!!
2010. nov. 24. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy vagy küzdj, vagy ha nagyon nem megy, akkor hagyjad.
2010. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ez a legegyszerűbb, de mégis a legnehezebb!!!!mivel ha feladod akkor azt fogod kérdezni magadtól h "mi lett volna ha"?
2010. nov. 24. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!