Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, nem fog dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, nem fog dolgozni járni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, akivel komoly kapcsolatot szeretnék.

Megkérdeztem mi szeretne lenni?

Erre azt válaszolta, hogy: Háztatársbeli

Nem tanul semmit, mert úgyis háztatársbeli lesz.

Jövőre érettségi...

Lehet bunkó vagyok, de Én nem fogok eltartani olyan valakit, akit semmi nem akadályoz meg abban, hogy dolgozni járjon.

Azt mondta nem érdekli semmi...


Köszi F18


2010. nov. 24. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szereted?? Akkor el fogod tartani! Ha nem szereted, akkor pedig lapátra teszed! Ennyi
2010. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bakfitty ***** válasza:
hát az tuti hogy nem szeret téged csak egy pénzéhes ribi, aki arra vár hogy 1 hülye f.asz állja az új ruháit meg cuccait! mert ha szeretne és veled tervezné a közös jövőt akkor elmenne majd dolgozni hogy együtt építsétek fel az életeteket. használd amíg meg nem unod azután dobd ki a g.cibe!!!!!!!!
2010. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nielindi ***** válasza:
az oké, h van egy nö, tanul, dolgozik, megismerkedik valakivel, lebabáz és megteheti, h háztartásbeli legyen. de az mennyire gáz, h ö életében semmit nem fog csinálni, csak várja, h valaki felcsinálja és eltartsa?!
2010. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez egy másik társadalmi közeg. Ha neked ez furcsa, akkor gyorsan lapát.
2010. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom ezt megérteni,nem tudnám elviselni hogy egész nap otthon a plafont nézzem:S mindenesetre ha téged ez most zavar akkor ez már csak egyre rosszabb lesz:(
2010. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gáz, ha 1 csajnak ilyen elképzelései vannak az életről. Én egész héten meggebedek az egyetem miatt, de tudom, h meg lesz a gyümölcse. Ja és ha én fiú lennék és ilyen bnőm lenne, nem biztos,h meg merném mondani a szüleimnek v a barátaimnak, h így gondolkozik erről. L/20
2010. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A legjobb jegye 3as.

Több tantárgyból is bukásra áll.

Nekem vannak terveim...érettségi...egyetem.

Szeretnék még utazgatni.

Spontán beülni a kocsiba és csak menni valamerre.

Meg hasonlók.

Neki semmi ilyesmi.

2010. nov. 24. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, h ő a te embered?
2010. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye riba.. tedd lapátra oszt keress valami értelmesebbet
2010. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni egy 18 éves lázadozó kiscsajt. 1-2 éven belül úgyis rájön, hogy ez így nem lesz jó, a szülei is fognak tenni valamit majd biztosan. Én együtt lennék vele amíg nem velem akarja tényleg teljesen eltartatni magát.
2010. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!