Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet, hogy megismertem egy lányt, egy ún. rendezvényen és itt beszélgettünk picit a barátnőjeivel és vele. Én egy picit hallgatag vagyok. MIkor hazajöttem, facebookon elkezdtünk irogatni egymásnak, és tegnap mondta, hogy karácsonyi szünetben menyjek el hozzá 2-3-napra. Meg mindig dicsérte a képeimet stb. Nekem is nagyon bejön a csaj és mikor vele beszélek akkor vhogy máshogy érzek mikor más lányokkal beszélek. A gond csak az hogy úgy cirka 350 km-re lakunk egymástól. Van esélyem?
2010. nov. 24. 09:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
így utólag bocs a nyelvtani megfogalmazásért.
2010. nov. 24. 09:55
 2/11 anonim ***** válasza:
van esély ha már ő hivott el de ebbol max szex lesz 350 kilométer sok és bármenyire is szeretnétek egymást a távolság megöli a kapcsolatot bár ha modjuk mideketen dolgoztok és van pénzetek akkor könyeb megoldani h egyik hétvég te másik hétvégén a lány megy de akkor is necces és bonyolult szokott lenni :S 21/f
2010. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Á kössz a kommentet de sex nemlesz, én azt most tudom. Egy nem vagyok olyan, hogy rögtön letámadjam. Kettő a előző barátját is azért dobta, mert cask meg akarta dugni. most mit mondjak. Kössz a gyors választ
2010. nov. 24. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért látogasd meg. Annyi esélyt megér a történet, de ne ess egyből a halálos szerelem csapdájába. Ha meg tudjátok oldani a találkozást valahogy akkor lehet szerintem valami komolyabb is, bár tény hogy a 350km az sok.
2010. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze termeszetesen van eselyed csak figyelj arra nehogy csak o dicserjen teged te meg ot soha ;) es ne legye melete szereny leggye on magad 13L
2010. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kössz a gyors válaszokat ,de még jöhetnek kommentek, a találkozást meg szerintem meg lehet oldani
2010. nov. 24. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:

korod?

nem igazán van esély komolyra, baromi nagy a távolság

2010. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
18f és eléggé komoly vagyok, szóval kíméljetek, hogy kisfiú vagyok, és minden távolságot át lehet hidalni
2010. nov. 24. 10:08
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor minek kérdezel??

imádom az ilyet..

2010. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hasznos válaszokra gondoltam, hogy igy igazán mennyire lehet távkapcsban élni
2010. nov. 24. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!