Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? A kérdés tul rövid

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? A kérdés tul rövid

Figyelt kérdés

A barátnőm 17 éves,és fél éve vagyunk együtt. (Én 25.)

A kapcsolatban sok a vita.

És nem rég tudtam,meg,hogy kb 3 éve folyamatosan pasizott,vadászott.

A kérdésem,hogy mellettem is fog e pasizni,vagy lehet hogy megváltozik?


2010. nov. 24. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen korban nem várható el, hogy hosszabbtávon elkötelezze magát (értsd: hűség)


Kínánom hogy sikerrel járj, de a kutyaszalonna ritka dolog.

2010. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátom ezt nehéz megválaszolni.Talán nem fog ilyet csinálni,mert te jóval idősebb vagy és komolynak gondol.Habár ennyi idős korban nem biztos az ilyen.Inkább azt meséld el,hogy szedted össze a csajt,mert nekem sem ártana egy ilyen korú piphusi.
2010. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valoszinü hogy igen nem kötelezi el magát vagy ha pasizik fogadd el. késöbb elmulik ha még veled lesz. de azt fogja mondani fiatal élni akar és tapasztalatot szerezni. vagy veled marad nem pasizik de ez akkor késöbb üt vissza. hidd el! tapasztalat
2010. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Ilyen korban nem várható el, hogy hosszabbtávon elkötelezze magát (értsd: hűség) "



14 éves koromban jöttem össze a párommal (előtte sokat ittam és buliztam), és most 19 évesen elvagyok jegyezve, építjük a közös 2 szobás kertesházunkat, a szüleimnél együtt lakunk, és 2 év múlva már szeretnénk, hogy a gyermekünkkel költözünk be a házunkba!

Amiót a párommal együtt vagyok, minden megváltozott, teljesen más életet élek, sütök, főzök, takarítok! Háziasszony lett belőlem, és eszem ágában se lenne újra bulizni és pasizni!!!

2010. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elözö válaszolo de te kibuliztad magad 14 évesen. 19évesen meg megjött az eszed. (bocs hogy igy fogalmazok) lehet hogy a kérdezö barátnöje nem tette ezt 14 évesen hanem most kezdi. akkor teljesen más.
2010. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát jó, de ezt akkor mi nem tudhatjuk. A kérdezőnek kell megbeszélnie ezt a bnőjével...

Mert mint írtam, én is olyan voltam, és ahogy 14 évesen összejöttem a párommal, minden rendbejött, és most vagyunk együtt lassan 5 éve... :) Lehet, hogy már ő is kibulizta magát! BESZÉLGETÉS, BIZALOM! Az alapja a kapcsolatkonak! Előző 19/N vagyok :)

2010. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elözö :) az én barátnöm meg 19évesen kezdte 22 évesen meg megunta azota nem veszekedtünk. Tehát mindenkinél más. én is 20 éves koromig bulizgattam. azota nem nagyon. és föleg nem egyedül :)
2010. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!