Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk help? Fontos. (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk help? Fontos. (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, ha összejöttök egy lánnyal, akkor ti elvárnátok, hogy szedjen fogamzásgátlót? Vagy ezzel ti hogy vagytok? Mit gondoltok erről az egész fogamzásgátló dologról?

Mindenki véleménye érdekel, akár pozitív, akár negatív. Természetesen lányok gondolatát is szívesen elolvasom, de most a fiúk válaszai érdekelnek a leginkább.

Előre köszönök minden választ.

L/18


2010. nov. 23. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem várom el a lány dönti el, hogy akar-e szedni bármit is vagy nem hiszen az ő szervezete... ami a szexuális élvezetet illeti hát nekem gumival is épp olyan jó mint gumi nélkül szóval ha nem szedi az se baj...

én nem szeretem a fogamzásgátlókat hallottam olyanról is hogy egyes nőknek az agyára ment és mindig csak szexre tudtak gondolni és majdnem megőrültek.

2010. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem várom el a barátnőmtől,de nem is szedne,max az esemény utánit szokta,vagy gumival oldjuk meg,vagy rajta végzek,nem benne.
2010. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem, nem elvárás, akinek ilyen elvárásai vannak azzal szóba se állj... szerintem, persze nem rossz dolog a "fogalmazásgátló" de elvárni senkitől sem lehet, hogy szedje, meg ugye az attól még nem véd mindenféle fertőzéstől betegségtől... ;)

22F

2010. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egész érdekes és jó válaszokat kaptam tőletek. köszönöm. jó látni, hogy van ilyen is :) mostanában itt gyakorikérdéseken szoktam olyat olvasni, hogy a fiú panaszkodik, hogy a lány nem hajlandó fogamzásgátlót szedni, meg hasonlók. ezért is érdekel a válaszotok.

de további véleményre, válaszra és gondolatra is kíváncsi vagyok :)

2010. nov. 23. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem várom el...egy ideig. Amikor azért már eltelt jópár hónap, és elég komoly a helyzet, szóval úgy néz ki ez el fog tartani egy darabig, akkor azért jobb, ha elkezdi szedni. Egyrészt nincs kedvem állandóan gumival szarakodni (van-e, felhúzni gyorsan, stb), másrészt meg jobb az gumi nélkül.

26/f

2010. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tartós kapcsolatban szerintem elvárható. Gumival nem akkora élvezet és mind a felhúzás, mint a gyors távozás illúzióromboló. Gumival dugni lehet, nélküle szeretkezni is.
2010. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 asdface ***** válasza:
én nem várom el a bnőmtől hogy szedje féltem is a mellékhatásoktól
2010. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!