Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha, miközben megyek az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha, miközben megyek az utcán, és ránézek egy lányra, az lenéz, ez mit jelenthet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy miközben jön velem szemben egy lány, vagy nő, sokszor lenéznek, vagy elnéznek, miután egymásra néztünk, és így megy el mellettem, pedig nem bámulom őket, de úgy jönnek el mellettem, mintha vagy zavarban lennének, vagy mintha nem jönnék be nekik.

Ez mitől lehet, mert nincsen se agresszív fejem, ronda sem vagyok, szerintetek miért lehet ez, csak kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről! ;)

Előre is köszi a válaszokat, és aki érti a kérdést! :)

Üdv. 21/F


2010. nov. 23. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zavarba is lehet az illető vagy roszkedve van Bár ha bele gondolok engemet most 25 éves felnőtt nőként zavarba tudnak hozzni ha hoszasan nézznek szóval én se nézzek mindig a férfi arcába igaz nmondjuk én a poárom melett leisszopktam róla mert az már sokszor azzon kiakad hogy miért nézznek meg!
2010. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én mindig zavarba jövök ha rám néz egy helyes pasi,én is lehajtom a fejem vagy elfordítom :)
2010. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak tökéletesen hidegen hagyja őket a látványod. És csak mint vele szembe jövő járókelőt néznek meg téged semmi több.. Ehhez nem szükséges a szemkontaktus..

Magamból kiindulva, én tökéletesen magam elé szoktam lefele nézni és úgy vonulok. Ha valaki elém áll vagy nekem jön/neki megyek akkor mélyen belenézek a szemébe egy mosollyal az arcomon, de megyek tovább szó nélkül független attól, hogy fiatal öreg, fiú, lány stb.stb..Lehet ilyen kérdés is volt már itt... Pedig ezekhez a dolgokhoz nem mindig kell okot párosítani...

2010. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a kérdést, azt hittem, egy 14-16 éves fiú írja. Erre látom, 21.


Haver, te miért vagy ennyire fatökű?

2010. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!