Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha, miközben megyek az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha, miközben megyek az utcán, és ránézek egy lányra, az lenéz, ez mit jelenthet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy miközben jön velem szemben egy lány, vagy nő, sokszor lenéznek, vagy elnéznek, miután egymásra néztünk, és így megy el mellettem, pedig nem bámulom őket, de úgy jönnek el mellettem, mintha vagy zavarban lennének, vagy mintha nem jönnék be nekik.

Ez mitől lehet, mert nincsen se agresszív fejem, ronda sem vagyok, szerintetek miért lehet ez, csak kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről! ;)

Előre is köszi a válaszokat, és aki érti a kérdést! :)

Üdv. 21/F


2010. nov. 23. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem zavarba vannak, v nem jössz be nekik :P
2010. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én 1 ilyen "lenézős" csaj vok :)...zavarba jövök sokszor, és félénk vok, azért...sztem mások is. Ez azért van, mert vannak olyan pasik, akikre ha véletlenül tovább nézel kicsit 1 pillanatnál, akk félreértik, és bepróbálkoznak (és néha elég rámenősek)...ezért óvatosabb vok így mindenkivel. De ezért nem kell haragudni, nem azért van, m rondának tartom az illetőt. :D
2010. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha például rossz a napom,vagy nem érzem magam jól a bőrömben,akkor szoktam kerülni az emberek tekintetét.


Ilyenkor nem szeretem,ha a férfiak megnéznek.Rögtön elkapom a tekintetemet.


Szóval nem feltétlen arra kell gondolnod kedves kérdező,hogy benned van a hiba.

Lehet,hogy a csaj aznap nem olyan magabiztos,nem érzi magát szexinek stb...szimplán rossz napja van :-))

2010. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező ne értsd félre, nem tetszel minden lánynak aki ezt csinálja. :) Kis naív.
2010. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Ilyen velem is szokott lenni. sztem zavarba jönnek:D
2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Ha előbb a szemébe nézek az illetőnek és utána kapom el a fejem, akkor tetszik nekem, ha csakúgy elmegyek mellette akkor viszont nem. De ez nem azt jelenti, hogy nem volt szimpatikus, csak nem jött be mint férfi. 22/L
2010. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a normális válaszokat!

Persze tudom, hogy nem tetszek mindenkienk, de örülök a válaszoknak, nagyon is ;)

Persze, remélem jönnek még :P

Üdv.

2010. nov. 23. 22:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam lenézni amikor zavarba jövök,mert bejön a srác.De ne legyél naív.
2010. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem meg a velem szembejövő embereket... én is az utat figyelem vagy előre nézek magam elé. Van párom, tán ezért? Nem tudom.

21/L

2010. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha nagyon mergesen nezzel rea akkor el forditsak a fejuket

de probald ugy h nezz reajuk es mosolyogj


25 fiu

2010. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!