Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyenek sosem bűnhődnek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenek sosem bűnhődnek meg?

Figyelt kérdés
van néhány ismerősöm, akiknek látszólag nagyon megy minden. vegyünk pl egy fiút. 10-20 lánnyal járt 18 éves koráig, de egyiket sem vette komolyan, akkor letáborozott egy mellett de másfél év múlva azt is elhagyta és folytatta a kalandozást, maga mögött hagyva egy csomó csalódott lányt és fájdalmas szakításokat okozva. Ő miért nem esik soha pofára? ÉS ha ilyen, miért sírnak utána még a lányok?
2010. nov. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez így van. vannak a sikeresek, vannak a lúzerek( mint én). de ezért sosem szabad a sikereseket hibáztatni. ez a baj h mindenki a sikerest nézi le, nem pedig magát tenné sikeresebbé. am meg most fiatal, most élje ki magát ha ekkora máker...

18/F

2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezt sikerességnek tartod, de szerintem többet ér, ha találsz egy valakit, akivel jól érzed magad, és senkire nem cserélnéd le.

Amúgy meg úgyis kifog majd vmi hülye csajt, aki mellett majd "bűnhődni" fog, általában így szokott ez lenni.

2010. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idővel biztosan emberükre akadnak.
2010. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem irigylem őt mert baromi sekélyes lehet az élete. csak haragszom, h ennyi lányt tönkretesz és közben meg még így is van aki leáll vele, és ő magát boldognak érzi
2010. nov. 23. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Tuti meg fogja nagyon szívni. Pszichológiailag is bizonyított. Teljesen üres és értéktelen az élete, attól, hogy megdöngetett pár csajt még nem lesz sikeres. Pillanatnyilag nőhet az önbizalma, de ettől még értéktelen marad. Nincs lényeges tapasztalata az életről, csak annyi, hogy hogyan döngethet meg pár buta libát, aki hagyja. Nagyon-nagyon meg fogja járni, nyugodj meg. A végén még sajnálni is fogod.


Én is láttam már, ahogy a nagypofájú gimis osztálytársaim, érettségi után, milyen kis sz@rok lettek, én meg, aki a lúzer voltam és kiközösítettek, szép lassan egyre "menőbb" leszek.

2010. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem pont azért játszadozik a lányokkal, hogy Ő ne essen pofára.
2010. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a dalszöveget:

[link]

2010. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy minden lányt megkaphat,ég nem jelenti azt,hogy boldogabb is,mint te vagy jobban érzi magát a bőrében.Lehet,hogy legbelül önbizalomhiányos és azért csinálja ezt,hogy magának bizonyítson.Én is sok lányt megkaphatnék,meg sok lány mondja,hogy miylen jól nézek ki(nem egozni akarok),de feleslegesnek érzem.Nem lennék boldogabb,különben sem vagyok az és sose voltam.Van kapcsolatom,de a barátnőm sz@rik rám,meg nem vagyok ó passzban elég régóta.Egyébként a kérdésedre válaszolva,sosem búnhődnek meg.Tapasztalataim szerint valaki vagy egész életében szerencsés,vagy balfék.20/F
2010. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!