Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 16 lány, ő 24 fiú! Sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 16 lány, ő 24 fiú! Sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már tegnap is kérdezted (ha nem te voltál, akkor bocs) és a legtöbben azt mondták, hogy igen.
2009. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
SOK. te még bőven gyerek vagy, bocs.
2009. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
56%
Szerintem is sok... szellemileg van egy kis szakadék, ahogy valószínűleg tapasztalatilag is...
2009. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok. Persze, van köztetek egy elég komoly különbség, de 16 évesen a legtöbb kapcsolat még nem túl tartós. Ha úgy érzed, hogy nem használnak ki és kapsz a sráctól eleget, akkor élvezd ki amíg jól esik. Sokat tud adni egy idősebb férfi egy fiatal lánynak és itt beszélek érzelmekről, szexről és tapasztalatról is.


Ha csak a szexre használ, akkor viszont légy vele tisztába, hogy mit vár tőled és ne akarj többet.


Ha még nem jöttetek össze, akkor inkább ne menj bele egy ilyen kapcsolatba szerintem. Válassz inkább egy magadnál pár évvel idősebb srácot.

2009. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, sok. én ugyanígy voltam anno mikor annyi idős voltam mint te, és csak utólag jöttem rá, hogy akármilyen gyermeteg a srác, annyi év tapasztalata egyszerűen szakadékot képzett köztünk, és nem is jöttünk ki igazán...énmég egy iskolás kislány voltam, ő meg dolgozó felnőtt...más közeg, más élet...ez így normális és egészséges, sztem maximum 20 körül nézelődj:)
2009. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az kettőtök szellemi érettségétől függ...

Én 16 éves lány vagyok (majd májusban leszek 17) a barátom pedig 1 hete 23 éves. Több mint fél éve együtt vagyunk és nagyon jól kijövünk egymással.

Ha összejössz ezzel a fiúval, akkor azért arra számíts, hogy neki már vannak bizonyos igényei... bár barátom legjobb barátja, aki szintén 23, már másfél éve vár a barátnőjére... szóval... :) csak ügyesen ;)

2009. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
37%
szia sztem eléggé sok .
2009. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hat hogyha szeretitek egymast akkor ne nezd a korkulombseget:Pmaskulonben szerintem se sok se nem keves...majd ha idosebb leszel akkor mar nem fog soknak tunni
2009. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
senki nem mondta, hogy a különbség a sok, hanem hogy az arány a rossz.
2009. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogy sok-e, azt csak az idő dönti el.

Saját tapasztalat: 17 voltam, mikor összejöttem egy 24éves fiúval. Három évig voltunk együtt, ugyanazt akartuk: gyereket, családot, otthont. ELjegyeztük egymást, a második évben összeköltöztünk, egy másik városban. És mégsem működött, én még tanulni akartam, emberek közé menni, ehelyett otthon ültem (részmunkaidős melóm volt) egyedül, főztem, takarítottam, unatkoztam. Végül szereztem magamnak barátokat, ami nem tetszett a páromnak: féltékenykedett. Mégis mit várt egy 20 éves lánytól?

Na mindegy, szóval nem feltétlenül sok a korkülönbség, csak nagyon sok múlik a körülményeken is.

2009. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!