Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez zavarja/zavarná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez zavarja/zavarná őt?

Figyelt kérdés
12 vagyok 6.os és most ezen az éven jött egy fiú aki nagyon tetszik és egyre többet beszélgetünk =) csak 1 baj van vagyis hát nem tudom engem nem zavar de én 148cm vagyok ő meg 141 és ha mellé állok nem nagy a különbség és szerintetek ha tetszenék/tetszek neki ez zavarná?
2010. nov. 23. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Először úgyis a lányok nőnek jobban. Nyugi, nem is olyan sokára jó eséllyel föléd fog nőni :)
2010. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Eloszor is engem mindig megmosolyogtat amikor helyes

iras meg hasonlok miatt cikizik itt az emert mintha egy olyan hivatalos helyre irnanak be az emberek ahol mindenek pontosnak kell lennie, amugy meg 12 evesen meg boven van ideje megtanulni jobban irni, hiszen ezert jar meg iskolaba:)

Ami meg a kedves kerdezo valaszat illeti ezt nem tudhatjuk biztosan, hogy zavarna ot vagy nem. Ismerek olyan sracot akit zavarna de nekem is volt mar alacsonyabb baratom akit egyaltalan nem erdekelt az ilyesmi. Azt hiszem ha tetszel neki akkor nem ez az apro elteres fogja erdekelni, hiszen meg ugyis magasabb lesz par ev mulva:)

2010. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. nov. 26. 13:22
 14/15 anonim ***** válasza:

"Eloszor is engem mindig megmosolyogtat amikor helyes

iras meg hasonlok miatt cikizik itt az emert mintha egy olyan hivatalos helyre irnanak be az emberek ahol mindenek pontosnak kell lennie, amugy meg 12 evesen meg boven van ideje megtanulni jobban irni, hiszen ezert jar meg iskolaba:) .."


Te mint nagy(legalábbis az jött le az írásodból..) is tökéletesen megtanultál írni, amint látható. Nem az ékezetekről beszélek , mert ugye nem tehetsz róla, hogy angol a billentyűzeted. Az íráskép elárulja az egyént. Te milyen szöveget olvasol inkább? Olyat, amit Ő, vagy Te írt/írsz, vagy olyat, amilyet egy normális magyar nyelvet értő, tudatosan használó ember ír? Nem kéne vagdalózni a szavakkal..

Nem állítom, hogy tökéletes a helyesírásom,sőt csak 4-es vagyok nyelvtanból, de igyekszem legjobb tudásom szerint írni.


A kérdésre válaszolva ugyan azt kell mondjam, amit már leírtak: Ettől ne tarts, hogy kicsit magasabb, majd megnő ő is, még kicsik vagytok :)

2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
okés köszi =D
2010. nov. 26. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!