Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír már vissza Myvipen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír már vissza Myvipen?

Figyelt kérdés

1x már feltettem ezt a kérdést,de most újabb fejlemények vannak.

Na szóval van egy lány akivel csak myvipen keresztül beszéltem kb 5-6 mondantot.Én még soha nem láttam,de ő már látott engem a vonaton.Eddig ok.

Kb a 3dik levelem után megkérdeztem tőle,hogy mi lenne ha jobban megismernénk egymást. Azt mondta,hogy ezt ő is így gondolta :)

Örültem meg minden.

Ma is írtam neki egy levelet,elolvasta és nem írt vissza semmit,pedig arról lenne szó,hogy azthitte engem látott a vonaton és cigiztem erre én mondtam neki,hogy nem engem láttál,mert én nem cigizek,és még soha életemben nem is ittam szégyen,nem szégyen:)

Na szóval miért nem ír vissza ?

Ennyire lesokkolta,hogy rendes vagyok,nem az a tipikus "vagány"gyerek ? Ennyire nem kell már a lányoknak a rendes fiú ?


2010. nov. 23. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

de ha taliztatok h h nem beszéltetek?

nemértem:D

2010. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

felejtsd el.

Van barátja csak vele ezt elfelejtett közölni -.- Mondjuk érdekes h akkor mért nyomult ? :O -.-

2010. nov. 29. 20:00
 13/16 anonim ***** válasza:
felejtsd el szerintem
2010. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
68%

Mert a vip már nem jó a facebook jobb:D

Amúgy nem értem meg sose hogy miért írogattok nekünk lányoknak több levelet is mikor nem bírjátok elkérni az msn-en címünket:S

2010. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem ugyanez volt. Szerintem egyszerűen csak elfogyott a téma, arra már nem tudott mit írni.

Ilyenkor írtam neki egy újabb levelet, új témával.

(Igen, észrevettem, hogy közben már visszaírt.)

2010. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy nem kellesz neki,hogy nem cigizel akkor bekaphatja a kis ribanc :DD Érdekes a rendes fiúk nem igazán kellenek a lányoknak.. -.- Lány vagyok de nekem egy hamutartó nem kell.. sőt olyan sem aki iszik.. -.- Blöáá :S
2010. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!