Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír már vissza Myvipen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír már vissza Myvipen?

Figyelt kérdés

1x már feltettem ezt a kérdést,de most újabb fejlemények vannak.

Na szóval van egy lány akivel csak myvipen keresztül beszéltem kb 5-6 mondantot.Én még soha nem láttam,de ő már látott engem a vonaton.Eddig ok.

Kb a 3dik levelem után megkérdeztem tőle,hogy mi lenne ha jobban megismernénk egymást. Azt mondta,hogy ezt ő is így gondolta :)

Örültem meg minden.

Ma is írtam neki egy levelet,elolvasta és nem írt vissza semmit,pedig arról lenne szó,hogy azthitte engem látott a vonaton és cigiztem erre én mondtam neki,hogy nem engem láttál,mert én nem cigizek,és még soha életemben nem is ittam szégyen,nem szégyen:)

Na szóval miért nem ír vissza ?

Ennyire lesokkolta,hogy rendes vagyok,nem az a tipikus "vagány"gyerek ? Ennyire nem kell már a lányoknak a rendes fiú ?


2010. nov. 23. 19:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2010. nov. 23. 19:22
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

vagy lehet hogy erre nem tud mit írni.

vagy csak elolvasta később válaszol.

általában én is csak elolvasom és később írok vissza.

nyugi :)

2010. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De nem tudok megnyugodni :(

Mindig egyből visszaírt mármint mind az 5x

2010. nov. 23. 19:32
 4/16 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Talán nem akart lerázni pár mondattal, este vagy holnap leül, amikor lesz ideje, és vissza ír neked. Ha nem, akkor meggondolta magát az ismerkedéssel kapcsolatban.
2010. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szégyenli,h úristen nem is őt láttam.......

Várj egy picit,ha nem ír vissza esetleg egy levelet írj,h miért nem válaszol. Ha akkor sem, hát esetleg probálkozz,ha annyira fontos a lány,de tudni kell feladni.

AZ is előfordulhat,hogy nem volt ideje,mert sietett valahová elment a nete vagy valami milliónyi ok lehet.

Remélem segítettem,de elöször várj picit ;)

2010. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt a legnehezebb :(
2010. nov. 23. 20:05
 7/16 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁ nem ez már nem ilyen nethiba.

Jobban teccenék neki,ha alkoholista,füves vadállat lennék.. :(

2010. nov. 23. 22:45
 8/16 anonim ***** válasza:
mert összekevert valakivel, és cikinek tartja, és neki az a másik tetszett :)
2010. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kriszti83 ***** válasza:
Kedves kérdező, mizu azóta?
2010. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hááát visszaírt :) Beszélünk azóta is meg talilzunk is,de az a az igazság,h élőben még nem beszéltünk szval az megint más lesz =/

Remélem h majd én is tecceni fogok neki ? =/

2010. nov. 28. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!