Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Te is éreztél már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Te is éreztél már így?

Figyelt kérdés
Amikor meghallgatok egy romantikus számot, (Pl: ez az új Enrique Iglesias-tól ez a Heartbeat, vagy más hasonló szám) és HA nincs barátnőm akkor nagyon magányosnak érzem magam, szomorú leszek stb.. Viszont ha van barátnőm, akkor meg szivesen meghallgatok bármennyire "depressziós, szomorú zenét". 16f Fiútól kicsit b***s tudom... Amúgy jelenleg nicns barántőm és nagyon rossz amikor az 1ik ilyen zenét hallgatom. de sajnos a kedvencem...
2010. nov. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok pasi van így. Csak nem vallja be. :)
2010. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

várom a többi válaszokat. 1.-nek meg köszi :)


amúgy erről a számról lenne szó http://www.youtube.com/watch?v=G5Yh3EKImDg&feature=related


angolosok értik a szöveget....

2010. nov. 23. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ez velem is így van olyankor mindig elgondolkozok:S sőt elég szar érzés is,amúgy meg miért lenne b.zis gondolom ezt írtad:D elég sokan vannak ezzel így szerintem

19F

2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :) amúgy én is ugyanúgy elgondolkozok a dolgokon, mit ronthattam el stb.. igaz nem kellene a multon rágódni, de ha ilyen zenét hallgatok (aminek a szövege is az érzéseimet írja le) akkor mindig előjön ez..
2010. nov. 23. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel baj nyugi:D
2010. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!