Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hétvégén a szüleinél ebédelü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén a szüleinél ebédelünk, nem tudom mit hogyan? Bővebben bent.

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, szüleit ismerem, szerintem jóarcok. Úgy konkrétan náluk még nem voltam, de most felmerült az ötlet hogy hétvégén mennyek ki hozzájuk ebédelni. Naszóval, én kegyetlen finnyás vagyok, amit ma megeszek, lehet holnap már nem, és nem akarom megbántani őket. Bnőm mondja, hogy csinálnak külön nekem kaját, de valahogy nem szeretnék a "különc" lenni az asztalnál, aki mást eszik, mint a többi, satöbbi.

Légyszi valamit írjatok, hogy milegyen, mert nem szeretném sem megbántani őket, sem különcködni.


Köszi


2010. nov. 23. 17:22
 1/3 Berlin ***** válasza:

1. ne menny ki hanem menj

2. edd meg amit elédraknak, ha első alkalommal válogatsz és húzod a szádat nem lesznek jó véleménnyel rólad és jogosan

2010. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg kellemetlennek érzed h külön csinálnak neked is kaját, akkor csak határozd el magad h megeszed amit ők, nem kell sokat. Megmondod h most nem vagy annyira éhes és csak egy kicsit kérsz, csak arra kell gondolni mások is megeszik és még nem haltak bele.
2010. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!
2010. nov. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!