Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, csúnyának tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, csúnyának tartják azt a lányt akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy aranyos lánnyal, de a többiek (barátok, ismerősök) azt mondják csúnya nagyon, szerintetek mit csináljak, nekem nagyon tetszik megfogott mosolyával?
2010. nov. 23. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik, te is tetszel neki? Már bocsánat de ki nem sz@rja le, hogy a többiek mit gondolnak?!
2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pap, kinek a papné, kinek meg Papp Pista:D

Ha neked tetszik, akkor tegyél arra mit mondanak a többiek. Lehet nekik is tetszik csak így akarnak lebeszélni a csajról, nehogy már neked legyen egy jó nőd, nekik meg csak MarokMarcsi.

2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm múltkor megkérdezte, hogy engem zavar-e hogy a barátaim csúnyának tartják a pasimat. Hát NEEM! Nagyn szeretem a barátomat, más fiúra ránézni sem tudok, és szerintem K.RVA HELYES :) Nála édesebb pasit még sose láttam. Igaz rengetegen azt is mondták már, hogy baromira helyes, de a baráti köröm keveset látott előle, és nekik nem tetszik. Még csak nem is zavar :) De tényleg, én csak mosolyogtam rajta. Mert nem az érdekel, hogy másoknak hogy tetszik. Ő az ÉN barátom :) és csak nekem kell hogy tetsszen ^^
2010. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olyan lánnyal feküdtem le, akit a környezetemben minden fiú csúnyának tartott. Az egyik legjobb egyéjszakás kalandom volt. Ma is áll a dákóm ha eszembe jut.
2010. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap beszélt a barátom az exéről. Azt mondta mindenki leszólta, mert milyen csúnya barátnője volt. 4,5 évig voltak együtt, és a barátom azt mondta, sokkal többet ért az a Nő, mint az összes suttyó együttvéve, akik fikázták. Mindenki szép, akinek a lelke szép! :) Szard le a többieket! Ennyi a javaslatom
2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fiús stílus rövid haj sportos (focizik stb)
2010. nov. 23. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ki a f@szt érdekel h másnak tetszik-e vagy sem??! ha ennyire érdekel a haverjaid véleménye akkor légyszi kíméld meg a csajt egy újabb csalódástól,mert jobbat érdemelne nálad...
2010. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem nem fog csalódni mert kezdem megszeretni

Más gondolkodás más stílus mint a többi lány talán ez fogott meg

2010. nov. 23. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi az én barátom sem tetszik jópár barátnőmnek/ismerősömnek.. De nem érdekel, sőt. Örülök neki, legalább nem másznak rá:D Nekem kifejezetten tetszik, szerintem nagyon édes :) Ami pedig még fontosabb, hogy olyan emberileg..szóval lehet hogy a szerelem teszi, de még egy ilyen jólelkű embert nem ismerek, mint ő.. Kitart mellettem jóban-rosszban, és én is mellette.. És nekem ez nagyon fontos.

Szóval ne érdekeljen mások véleménye, fogd fel te is úgy hogy legalább nem kell félned hogy a szemed előtt csorgatják a nyálukat rá a haverjaid. Ha ők meg csak a szépséges műcicákra tartanak igényt, hát egészségükre.. Bár lehet nem lesz az ilyen cicákkal soha olyan normális kapcsolatuk mint amilyen lehet h neked lesz ezzel a csajszival.

De ha nagyon zavar hogy mit mondanak rá, akkor szólj be nekik, hogy "te csak ne dumálj, majd akkor szólhatsz ha (több, mint pár hónapos) komoly kapcsolatod lesz egy szépségkirálynővel". Aztán majd rájönnek hogy nekik csak a marok marcsi maradt ;)

17L

2010. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

örülj!

mert nem egy tucat divat p.csát találtál,aki semmit nem ér..

Hanem egy igazi embert,egy egyéniséget..és kit érdekelnek a többiek?????!!

én is szeretek focizni,pedig csajos csaj vagyok.

és szerintem a fiús lányokkal jobb lenni mint egy plázacsajjal.

2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!