Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok ilyen ilyen sráccal? (lent)

Figyelt kérdés

Járnátok olyan pasival, aki nagyon helyes , de a fogai kiállóak, asszem ilyen kapa fogúnak hívják ...

am nincs elrohadva meg semmi csak eláll!


2010. nov. 23. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
pfff.. még egy okos! :DD
2010. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapa fogúval nem jó csókolózni :)
2010. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csajok! Én is ilyen "izé" kapafogú vagyok, de naggyon okos. Járnátok ti bármiféle okos, de kapafogú sráccal?
2010. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most ki fog vele járni? én vagy te? mit érdekel engem, hogy mit gondolnak róla mások,ha én szeretem! tőlem még fogatlan is lehet meg egy igazi dzsungel, ha szeretem nem érdekel, mert nem a kinézetét szeretem , hanem a lelkét,a belső értékeit
2010. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, de én nem. Nekem is elálltak a fogaim, de megoldotta a fogszabályzó. Én az egyik legalapvetőbb dolognak találom a fogak rendezettségét (ha feltűnő), sokat elárul az illetőről. Tudom, most jön az anyagi háttér, de összelehet spórolni, mi se álltunk fényesen.
2010. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég csúnya kérdés!


1. A barátnőmnek kapafogai vannak, de én így is szeretem, sőt még egyedibb is ettől.


2. Freddie Mercurynak is kiálltak a fogai, mégis imádták a nők! Ez tényleg így volt! (Na jó, a férfiak is imádták, de ez most mindegy.)

2010. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem Freddynek becéztek a csajok, és inkább a kidolgozott, és erős testalkatommal tudtam sikeres lenni, mint a szép mosolyommal, de igazából mindíg is zavart, hogy előreálló fogaim vannak, bár ez nem látványos, csak leginkább engem feszélyezett.
2010. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!