Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek majd karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek majd karácsonyra motorok iránt bolonduló barátomnak?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őt, szeretném ha ezt ő is tudná, és valahogy ki akarom fejezni szavakon meg tetteken kívül, valami ajándékkal.Szerintetek?

Ő 20 én 16L


2010. nov. 22. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
őőő kössz..
2010. nov. 22. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Magadat ruha nélkül az a tuti :D
2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erről egy makettet:

[link]

2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt nincs raktáron,de szerintem minden könyvesboltban van ilyen könyv. amúgy nekünk motoros nincsen,de több könyv van ebből a sorozatból és szép könyv.szerintem megéri

2010. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3d kirakó ami motoros


[link]


most csak hirtelen kutyust találtam,de ebből látod mire gondolok


ilyet vettem páromnak,csak neki F1-eset

2010. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Menj el egy fényképészhez,csináltass vele olyan képeket,amin iszonyúan szexi vagy(bőrruha,gyönyörű haj,smink,arckifejezés,de azért ne legyen kur.vás,és olyan se,amilyen te nem vagy.),és egy motoron pózolsz.

Ebből pedig csináltass naptárat,vagy valami hasonlót :D

Meg fog őrülni,ha meglátja :PPP

ha olcsóbb kell,akkor házilag elkészíted a fotókat(motort haveroktól szerzel,vagy pasid motorját használod xD),és gépen megszerkeszted,és fotóboltban kb 3000 ft-ért kinyomtatják neked.Csatold össze,és kész is van :PP

remélem,segítettem :)

2010. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ez jó ötlet, talán jövőre bevetem, köszi szépen.

Most mégnem tartom magam elég szexinek hozzá!

De nagyon jó ötlet!

2010. nov. 22. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
egy főtengelyt, esetleg dugattyút :D
2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha motoros cuccot akarsz, akkor csak valami jelképest, mert bármit is vennél, motorral kapcsolatban ő mindenből tud jobbat, olcsóbbat, használhatóbbat :)

Egyébként nagyon becsülöm, hogy ilyen meglepivel szeretnél készülni, csak sajnos a dolognak megvan a fenti csapdája.


Szerintem valami olyannal lepd meg, ami emlékezteti a kapcsolatotokra, randitokra.. vagy ma hár motor, akkor egy dögös motoros cucc neked ;)

2010. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!