Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az osztályomban van egy lány, aki nagyon tetszik. Egy baráti társaságba tartozunk, jókat szoktunk szórakozni, sokszor nézünk, mosolygunk egymásra, de igazából beszélgetni nem nagyon beszélgetünk ezek ellenére sem. Akárhányszor kettesben maradunk, mindig úgy tűnik, mintha megpróbálná elkerülni azt, hogy beszélgessünk, de máskor meg úgy látom, mintha direkt keresné a társaságom. Lassan 4 éve járunk egy osztályba, és igazából már korábban is láttam jeleit annak, hogy tetszenék neki, de engem nem igazán érdekelt egészen az idei év elejéig (azóta viszont folyton csak rá gondolok).


Én személy szerint egy ilyen terén eléggé visszahúzódó típus vagyok, volt már több csalódásom is, így mondhatni nem vagyok túl jó a lányokkal. Ő is egy elég csöndes, félénk lány, szóval nem hiszem, hogy kezdeményezne még akkor sem, ha tényleg tetszenék neki. A legnagyobb félelmem jelenleg az, hogy lassan vége a középiskola utolsó évének, és utána nem láthatom többé - ha addig nem lépek valamit, úgy érzem nagyon bánni fogom. Tudom, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha megpróbálnék kezdeményezni, de mint írtam, nem vagyok túl jó ebben - akárhányszor elhatározok valamit, a végén mindig meggondolom magam, "megijedek".


Nem vagyok hülye, nem várok megváltást ettől az oldaltól (mint sokan mások), de mégis úgy éreztem, jól esne valakitől tanácsot kérni az üggyel kapcsolatban. Szóval megkérdezném: Mi a véleményetek erről? Szerintetek tetszhetek én is neki? Mit léphetnék úgy, hogy ne érezzem kínosnak a dolgot?


2010. nov. 22. 18:22
 1/5 anonim válasza:

Hát figyelj, szerintem mindenképpen kezdeményezz. Egyszer élsz, most azzal ha megpróbálod nem veszitessz semmit. Sokan úgy vannak vele,h dehogynem veszítek, mert akkor csalódok stb.. De őszintén ..jobb magad áltatni h vagy tetszel neki vagy nem? Akkor inkább már tudd biztosra.

Szerintem:)

2010. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Szerintem tetszel neki, csak mivel ő is félénk nem mer veled beszélgetni. Hajrá. Kénytelen leszel kezdeményezni! Nem hagyhatod futni!
2010. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mély levegő. Odamész és csak ennyit mondasz: tetszel nekem. Kész. Ennyi. Akár azt is hozzámondhatod, hogy megnyugodtál. :) Én is ugyanilyen vagyok lányba, mint te. És én örülnék ha odajönne hozzám egy fiú aki tetszik és ezt mondaná nekem. :) Hidd el tényleg később megfogod bánni. Gondolj bele. Mi történhet!! Pofon vág? Nem! Kiröhög? Ha nem intelligens akkor biztos! Amúgy meg nem? Mi történhet? Semmi az ég világon semmi. Ez egy lépés. És tedd meg előbb te! Mert te vagy a férfi!! :) :) Sok sikert! :)
2010. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom kezdeményezz. Nem feltétlenül kell azonnal megmondanod neki mit érzel. Pl. iskola után ha épp elkapod, megszólíthatod, és míg egyfelé mentek, valamiről beszélgethetnétek. Érdeklődhetnél mit szeret, vagy ha tudod, és te is szereted szóba hozhatod. De puszta félelem miatt ne szalaszd el, lehet ő lenne az igazi. És te is érzed, ha nem teszed meg, amit akarsz, csalódni fogsz. Mi jobb? Csalódni, mert nem tettél meg valamit, amiből egy boldog kapcsolat lehetett volna,és nem tudod egyáltalán lehetett-e volna, ha igent mond, vagy csalódni, mert azt mondja, hogy ő nem szeretne veled járni?
2010. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdeményezz,elmondom az én storym:

én lany vagyok,és tetszik egy fiu,akinek valoszinu en is bejövök,mert utobbi időben ere utalokat irt.

de en lany letemre nem kezdemenyezek,vlhogy nemmegy,de ha ő probalgat,akkor enis elhülyülök vele,vagy ha kell komoly vagyok.

de az utobbi edőben sztem meghatralt,mert az utolso irasanal mar nagyon arra utalt,h akar valamit,és en nemtudom... megalltam,mert oszt.tarsak vagyunk,és nemhsizem h menne.

de azota nem ir,sztem ugy vette h elutasitottam,pedig nemis volt arrol szo,h ő meg en,csak ő arra mutato jeleket adot,h nem avygok közömbös szamara. de hát ez avn. nemszeretem ha valaki beszari,mar bocs a kifejezesert.

sztem ha van benned batorsag,probald meg. mit veszithetsz?? csak annyit h tudod h megprobaltad,ha nem sikerült,hat..akk nincs semmi. éled tovabb az eleted. ah meg sikerül,akk azt a pillanatot fogod aldani,mikor megszolitottad.

ha pedig nem teszel semmit,mindig fogod banni,és addig huzod,mig keső nem elsz,mig nem talal maganak mast,vagy vegenem lesz a sulinak......

rem. segitettem:)

2010. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!